בדוח פירוט קריאות שרות, איך מוסיפים גם תאור תיקון?

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי בדוח פירוט קריאות שרות, איך מוסיפים גם תאור תיקון?

משתתף
    היי חברים,

אני מנסה להוסיף בדוח "פירוט קריאות שרות" גם את מסך הבן "תאור התיקון"
    הבעיה היא שגם תאור התקלה וגם תאור התיקון הם בעצם אותה טבלה.

נסיתי לשחק עם זה (כמובן בדוח משוכפל) ואני לא מצליח להוסיף את השדה DOCUMENTSTEXT.TEXT ששייך לתאור התיקון.

אשמח באם מישהו יכול לעזור ולכוון אותי.

תודה! 🙂

מוצגות 14 תגובות – 16 עד 29 (מתוך 29 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    תצוגה תקינה של HTML זה כולו עניין של פלט של הנתונים מתוך הטבלאות לקובץ HTML בצורה שלא ישבש את ה-HTML

שלבי ה-SQLI שהזכרתי זה נדרש כדי לדאוג שהשורות שני קטעי הטקסט מסונכרנים כדי שיצאו בסדר הנכון ולא יהיה שיבוש של ה-HTML
    אני לא עשיתי את העבודה הזאת אבל לא רואה למה שלא יעבוד עם יעשה נכון.

אני אנצל את ההזדמנות – אתה אומר כל פעם שזה דו"ח טבלאי. בדו"ח שלך יש T בעמודת טיפוס? (או H או כלום?)

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    Interlligent
    משתתף
    yitzchok כתב:

אני אנצל את ההזדמנות – אתה אומר כל פעם שזה דו"ח טבלאי. בדו"ח שלך יש T בעמודת טיפוס? (או H או כלום?)

יכול להיות שאני מטעה בהגדרה שלי, מדובר בדוח שלא מוגדר לו כלום בעמודת הטיפוס.
    אבל, התצוגת דוח היא כמו דוח אקסל ולא כמו דוח של תעודת משלוח שבנוייה ממספר דוחות HTML.

yitzchok
    משתתף
    IL
    לשני קוראים תעודה (במיוחד לאור זה שלפני עידן ה-HTML בפריוריטי היתה ממש סוג ישות שהיה נקרא "תעודה")
    ומה שאתה מתאר זה סתם דו"ח.
    (יש פרוצדורות שמפיקות דו"חות ויש שמפיקות תעודות)

דו"ח טבלאי זה סוג מסוים של דו"ח שמקבץ בשני צירי הטבלה ומציג קבוצה של ערכים בכל תא. (לדוגמה שורות לפי משהו, ועמודות לפי חודש ומספר ערכים בתאים, כמו סכום ואחוז או משהו כזה)
    והיות וכן מדובר בדו"ח סטנדרטי זה מחזק את מה שאני אומר שלא מדובר בצורת הפקה כ"כ מיוחדת; רק צריכים להכין את הפלט בדיוק נכון כדי לקבל את ה-HTML באופן תקין כך שלא רואים את התגים.

Interlligent
    משתתף
    ואיך עושים את זה?
    הרי אני מגדיר את העמודות והחיתוכים המתאימים,
    אבל כאן יש משהו אחר, גם תיקון וגם תקלה יושבים באותה טבלה.

אם אני עושה בדוח רק את התיקון אז זה עובד,
    גם אם אני עושה בדוח רק את התקלה, גם עובד.

הבעיה מתחילה כשאני רוצה גם את התקלה וגם את התיקון.

אשמח לקבל הכוונה איך לפתור את זה 🙂

תודה!!!! ממש תודה!! 🙂

אלמוני
    אורח
    אתיחס למשפט "גם תיקון וגם תקלה יושבים באותה טבלה", ולא אתיחס לבעיות הכרוכות בהצגת HTML.

צריך להשתמש באותה טבלה פעמיים – במזהים שונים – כאשר משתמשים באותה טבלה פעמיים. פעם זה DOCUMENTS מזהה 0 עם DOC גדול מ-0, פעם זה DOCUMENTS מזהה 1 כאשר DOC קטן מ-0. זה לא צריך להיות בעיה ליישם. בכמה מסכים שמבוססים על DOCUMENTS יש ארבעה שדות שמתחברים לטבלת USERS. מפרידים באמצעות "מזהה". ב-SQL סטנדרטי עושים זאת באמצעות ALIAS.

הבעיה האמיתית כאן תצוגת HTML. ניסיתי לכתוב דו"ח "פשוט" (ללא פרוצדורה מקדימה) שמציג את המלל של שתי הטבלאות ביחד בפורמט HTML אך נכשלתי: קיבלתי רק זבל. לכן מומלץ לעזוב את פורמט הדו"ח הפשוט ולכתוב פרוצדורה למסמך HTML.

yitzchok
    משתתף
    IL
    פרוצדורה שתפיק תעודות לא תתן לו את הצורה שהוא רוצה.

אני כתבתי איך (לדעתי) ניתן לעשות את זה.

נעם, מה דעתך? מה שתיארתי צפוי לא לעבוד?

123
    משתתף
    אני שעשיתי את הדוח ניסיתי לא מעט לשלב 2 שדות HTML עם העיצוב
    בפועל הנתונים מוכנסים נכון אבל יש בעיה בהצגה בדוח עצמו בגלל הקיבוצים והמיונים שנדרשים לעמודות כשרותים להציג HTML ללא תגים.

Interlligent – תעביר לי מייל שלך – מצאתי את השלב המקדים שמאחר את התקלה והתיקון.
    לא מצאתי את הדוח עצמו אבל זה כבר יותר פשוט לבנות

Interlligent
    משתתף
    Yanai כתב:

בפועל הנתונים מוכנסים נכון אבל יש בעיה בהצגה בדוח עצמו בגלל הקיבוצים והמיונים שנדרשים לעמודות כשרותים להציג HTML ללא תגים.

בסופו של דבר קיבלת תוצאה של דוח מפורט? כאילו רשומות רשומות ולא מסמך עם רשומה אחת (כמו לדוגמא תעודת משלוח).

המון תודה!!

Interlligent
    משתתף
    Yanai כתב:

קיבלתי למייל.
    המון תודות חבר!!!

yitzchok
    משתתף
    IL
    קיבלת מה שהוא שלח.
    אבל השגת את מה שרצית? זה נותן לך פתרון של טקסט ליד טקסט או זה כן אחד אחרי השני?
    ינאי, אתה מוכן לשתף (או שהוא ישתף) את השיטה?
    Interlligent
    משתתף
    מה שינאי שלח זה הקוד של שלב sqli בפרוצדןרה,
    הדוח שאני דיברתי עליו הוא דוח פשוט שלא מופעל מפרוצדורה.

חשבתי ״לברוח״ מפרוצדורה אבל אחרי כל התגובות כאן אני רואה שאין לי ברירה אלה ללכת לכיוון בפרוצדןרה .

גילת גולד
    משתתף
    היי אשמח לקבל את העזרה שקיבלת בנושא הוספת שדה מהות תיקון של ק"ש שיש כבר שדה של מהות תקלה
    בדוח טבלאי
    yitzchok
    משתתף
    IL
    למי את מפנה את השאלה? מדובר בדיון מלפני שנתיים ומי זוכר

לדעתי יהיה יותר יעיל לפתוח נושא חדש ולשאול ספציפית על הבעיה שלך

גילת גולד
    משתתף
    היי היתה התכתבות בין ינאי לinterlligent בדיוק בנושא שיש לי בעיה

והם רשמו שהעבירו את הפתרון במייל, אשמח לקבל את הפתרון שעשו במייל..

מוצגות 14 תגובות – 16 עד 29 (מתוך 29 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.