בעיה בפתיחת קובץ בממשקים למסכים בממשק וובי

פורומים שימוש במערכת בעיה בפתיחת קובץ בממשקים למסכים בממשק וובי

משתתף
    שלום

בניתי במסך ממשקים למסכים, ממשק להזמנות לקוח.

בסביבה חלונאית הטעינה טובה אך בסביבה וובית קופצת לי שגיאה 'בעיה בפתיחת קובץ'.

שמתי לב שבסביבה הוובית זה עובד בצורה שונה שבוחרים את הקובץ במהלך ההרצה ולא שכותבים את הנתיב אליו בשדה של שם הקובץ.

האם מישהו יודע מה יכולה להיות הסיבה לכך ?

בנוסף, שדה מטבע בכותרת ההזמנה הוא חלק מהממשק אך המערכת (בסביבה החלונאית בה אני כן מצליח לטעון את הקובץ) מתעלמת מהשדה בעת פתיחת ההזמנות ולא מכניסה את המטבע אלא משאירה את מטבע הלקוח. מדוע זה קורה ?

תודה

מה יכולה להיות הסיבה לכך ?

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    רק היום הצלחתי לשבת ולכתוב תשובה. מקווה שזה עדיין אקטואלי כי לא עדכנת.

אני לא בקי בפרטים של ממשק הוובי אבל נראה לי שבפועל כל הפעולות של פריוריטי רצות על שרת האפליקציה. ולכן אם ממשק המסכי שלך טוען נתונים לא מטבלת טעינה אלא מקובץ, אז הקובץ צריך להיות במקום בו התוכניות בשרת האפליקציה יכולות לראות אותם. זאת אומרת שאולי צריכים לקחת בחשבון את המשתמש של הסרוויס וההרשאות שלו. אני מנחש שיש התייחסות לנתיב שבהגדרת הממשק אלא כאשר אתה מריץ את הממשק הוא מבקש ממך לבחור את הקובץ ואז מעלה אותו לשרת לנתיב המדובר (בתקווה שזה סתם שם קובץ ולכן בתוך system\load) ואז מריץ את הממשק. משהו כזה, אני זורק רעיונות, ואולי יעזרו לך. בלי לראות את הפרטים של התהליך אצלך קצת קשה לכוון אותך יותר טוב.

בנוגע למטבע:

דאגת להקליד את הערכים במסך בדיוק באותו סדר שהממשק ממלא? אולי יש שדה שאתה מעדכן אחרי המטבע והוא גורם לעדכון המטבע חזרה למטבע הלקוח לאחר שבממשק כן קבעת את הערך שרצית.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    aviz
    משתתף
    בענין הפתיחת קובץ, פריוריטי הודו באשמה ונתנו להריץ משהו שפתר את זה.

בענין טעינת המטבע, בסופו של דבר הסרתי את הדגל תת ספריה במסך האב של מחולל ממשקים למסכים וזה פתר את הענין.

תודה על התשובה המחכימה. ואתה צודק, כדאי לחזור לכאן עם התוצאות לתועלת כולם.

yitzchok
    משתתף
    IL
    ולמה מיקום הקובץ בתת-ספריה היה גורם להתנהגות שונה של הטעינה??? באמת היה בדיוק אותו קובץ בשתי התיקיות והיה הבדל בתוצאה?
      [ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    aviz
    משתתף
    כן כן. גם הם חפרו וחפרו ואמרו שזה מוזר, אבל זה היה הפתרון.

תודה לך בכל מקרה

שרון
    משתתף
    הי,

אשמח להבין איזה קובץ פריוריטי יצרו שפתר איזו בעיה?

תודה

aviz
    משתתף
    אין מה להבין, כשהרצתי ממשק המערכת אמרה לי כל הזמן 'בעיה בפתיחת קובץ'. וזה קרה רק בממשק הוובי.

פריוריטי שלחו לי קובץ להריץ וזה פתר את הבעיה.

Adva Tamir
    משתתף
    none
    לפעמים צריך ל'רפרש' את קבצי הbin.95 שבתוכם ישנן הגדרות שונות של פרוצדורות שונות וזה מה שגורם בסוף לבאגים להסתדר.
מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.