חישוב נתונים של מסך בן והצגת במסך האב

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי חישוב נתונים של מסך בן והצגת במסך האב

משתתף
    האם ניתן לחשב מעמודה במסך הבן  שמופיע בכמה שורות שיעשה חישוב סה"כ ויציג במסך האב

האם הדבר אפשרי בכלל?

דוגמא להמחשה: לכל לקוח חשבוניות פתוחות במסך הבן, אני רוצה שיציג לי במסך האב את סה"כ סכום של החשבוניות

אשמח אם תוכלו להפנות אותי לדוגמא קיימת בפריוריטי

כשאני מריץ CURSUR ב WINDBI  על מסך הבן אני מקבל הודעה כזו SQL Variable with two different types

מה זה אומר?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    123
    משתתף
    הכל אפשרי.

יש 2 גישות לפתרון לדרישה שהעלית פה.

1. חישוב סכום החשבוניות בטריגר במסך חשבוניות בסגירת החשבונית כך שכל חשבונית ללקוח שאתה סוגר תחשב מחדש את סכום החשבוניות הפתוחות . היתרון בשיטה זו היא שהנתונים מעודכנים. החסרון , תחזוקה בכל מסכי החשבוניות, תחזוקה בתשלום החשבונית ובביטול החשבונית לטובת חישוב מחדש.

2. בניית פרוצדורה  יזומה שניתן להפעיל גם ב tts שתעבור על כל הלקוחות ותחשב לכל אחד את יתרת החשבוניות הפתוחות. החסרון הוא שיהיה פרק זמן שהנתון במסך האב יהיה לא עדכני עד הרצת התוכנית מחדש. יתרון שאין תחזוקה בטריגרים ברמת המסכים

<li style="text-align: left;">בשתי הדרכים אין צורך בcursor.

refael2019
    משתתף
    הצלחתי להשיג את הערך של סה"כ שאני רוצה ב WINDBI

SELECT SUM(A) FROM TABLE

איך ניתן להכניס את זה לתוך תא במסך נכד או אב

yitzchok
    משתתף
    IL
    אתה לא יכול להגדיר דבר כזה באופן פשוט במחולל.

איך להציג את התוצאה הסופית שאתה רוצה תלוי מאוד במה זה ואין לנו כרגע מספיק אינפורמציה לענות.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    yitzchok
    משתתף
    IL
    רק אחר כך ראיתי את התשובה הקודמת והיא מציעה מה אתה יכול לעשות עם הפקודה הזאת: טריגר או פרוצדורה. אבל הפקודה שלך תהיה חלק יחסית קטן בשניהם.
      [ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.