משיכת שדה ממסך הזמנות לקוח למסך משלוחים ללקוח

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי משיכת שדה ממסך הזמנות לקוח למסך משלוחים ללקוח

משתתף
    שלום,

במסך בן "פירוטי הזמנה" של מסך "הזמנות לקוח" הסבתי את שדה "הערה" ל"מיקום בתוכנית" (שדה שיתאר את מיקום הפריטים בשרטוט,יכיל string רגיל, למשל C5 או B7 וכן הלאה).

יש לי צורך שברגע שאנסה להפיק ת. משלוח על סמך ההזמנה, השדה הנ"ל יגיע גם לפירוט של המשלוח בנוסף למקטים המחירים והכמויות בפירוטי ההזמנה.

אשמח להסבר בנושא.

תודה רבה

בברכה,

אביב ברגר

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    NoamN
    משתתף
    none
    יש הבדל בין הצבת שדה במסך לבין הצבתו בדו"ח. בפועל, אתה צריך להוסיף את השדה למסמך בשם          WWWDOC_D2R

או דומה – דו"ח אשר מציג שורות תעודות משלוח. בדו"ח הזה קיימות הפניות ל-ORDERITEMSA  כך לא צריך הכנות מיוחדות. השדה שאתה רוצה נקרא ORDERITEMSA.REMARK1

אביב ברגר
    משתתף
    נועם – תודה רבה על תשובתך.

אני לא יודע אם מספיק דייקתי אבל אחדד את שאלתי.

הרעיון הוא שמנהלי פרויקט יגיעו בסופו של דבר ביום האספקה לשטח עם תעודת המשלוח ויוכלו לוודא לגבי כל פריט האם ממוקם במיקום הנכון. מה שאני מעוניין שיקרה הוא שבעת הפקת תעודת משלוח, כאשר מזינים את מס' ההזמנה בשדה "הזמנה", כמו שכיום קיימים הרבה טריגרים על שדה זה שממלאים את הכמויות והמחירים ועוד נתונים שמגיעים מההזמנה, יהיה טריגר נוסף שימשוך את השדה "מיקום בתוכנית" (בפועל הערה – REMARK1) וישתול אותו בפירוט ת. המשלוח.

אז באמת יש צורך להקים שדה חדש בפירוט המשלוח, אבל האם מישהו יכול לסייע לי בהכנת הטריגר?

תודה מראש,

אביב

yitzchok
    משתתף
    IL
    בין השורות של התשובה של נעם –

אתה חייב להעתיק את הערך כי צריכים חופש לשנות או להגדיר לכתחילה בת. משלוח?

או מספיק לראות במסך ובהדפסה כלשהיא את ההערה שקיימת בהזמנה?

אם מספיק אז אין צריך לשחק עם טריגרים.

נשמע שאתה אומר שלא מספיק אבל לא הצלחת לתת הסבר למה.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    אביב ברגר
    משתתף
    היי יצחק,

מספיק לי לראות במסך ובהדפסה כלשהיא את ההערה הזאת שמופיע בהזמנת הלקוח, מה שכמובן אומר שאין צורך לשחק עם הטריגרים.

אשמח להסבר קטן , תודה רבה!

NoamN
    משתתף
    none
    שוב, יש הבדל בין להציג את השדה במסך לבין להדפיס אותו.

כדי להציג אותו במסך "משלוחים ללקוח – פירוט", דהיינו TRANSORDER_D, אתה צריך להוסיף את השדה ORDERITEMSA.REMARK1 כאשר אתה נותן שם עמודת מסך שמתחיל עם הקידומת שלך. למזלך, יש כבר שימוש בטבלת ORDERITEMSA לכן אתה לא צריך להוסיף אותו לכן מזהה העמודה יהיה 0.

כדי שיופיע בהדפסות, אתה צריך להוסיף את השדה לדו"ח WWWDOC_D2R (ו/או דו"חות מקבילים). שוב למזלך, יש כבר שימוש בטבלת ORDERITEMSA בדו"ח לכן אתה רק צריך להוסיף את השדה (שוב, מזהה העמודה 0).

בהצלחה!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.