תקלה מוזרה עם מסכי הבן של מסך לקוחות

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי תקלה מוזרה עם מסכי הבן של מסך לקוחות

משתתף
    אשמח לעזרתכם…

יצרתי מסך חדש וקישרתי אותו למסך לקוחות.

הפעלתי את התוכנית 'הגדרת מסך טקסט' למסך הזה, אבל ככל הנראה אורך שם המסך החדש היה ארוך מידי, והשם החדש נקטע באמצע המילה TEXT.

בעקבות זאת קיבלתי שגיאה בהכנת מסכים, אחרי שמחקתי את המסך החדש שנוצר, הכנת מסכים עבדה, אבל כל מסכי הבן של מסך לקוחות נעלמו, חוץ מאשר המסך החדש שיצרתי.

הם מופיעים במחולל המסכים, אבל לא נראים על המסך. הם גם לא מוסתרים על ידי עיצוב מסכים.

החלק המוזר הוא, שאחרי שניסיתי כל מיני דברים, גיליתי שכן מופיעים כל המסכים שהמיקום שלהם הוא 270 ומעלה, כלומר, מעל המיקום של מסכי הבן הסטנדרטים. גם אם מחליפים את המיקום של מסכי הבן הסטנדרטים למיקום גבוה מ270 הם מופיעים פתאום.

יש למישהו רעיון למה לא רואים את כל מה שנמצא במיקום 1-270?

תודה!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    NoamN
    משתתף
    none
    זה נשמר תמוה מאד. תנסה להריץ את ההפעלה "הנכת מסך מחדש" על מסך CUSTOMERS. יש הבדל כלשהו (שאף אחד אינו מבין או יודע) בין ההפעלה הזו לבין הכנת מסך רגילה.

מה קורה אם את נמצאת באחד ממסכי הבן שאינם מוצגים ומנסה להריץ את המסך? אמנם מסך הלקוחות ייפתח אבל האם מסך הבן נראה?

efrat
    משתתף
    תודה נועם! אני ממש מודה על העזרה שלך כל פעם מחדש.

הרצתי הכנת מסך מחדש, לא עבד…

כאשר אני מנסה להריץ את אחד ממסכי הבן, מסך לקוחות נפתח ועדיין לא רואים את המסכים החסרים…

אם יש למישהו עוד רעיון אני אשמח לשמוע.

yitzchok
    משתתף
    IL
    אם את משנה מיקום של מסך בן שפחות מ-270 למשהו אחר שפחות מ-270 (ואם כן גם את תשני חזרה למיקום המקורי) מסך הבן מופיע?
      [ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    efrat
    משתתף
    תודה יצחק!

ניסיתי לשנות כל מיני מיקומים של מסכים, וגיליתי שבעצם התקלה היא כזו:

כל מה שנמצא במיקום נמוך יותר מהמסך הפרטי שפיתחתי נעלם (כולל מסכים פרטיים אחרים)

ברגע שהעברתי אותו למיקום 1 (ואת אנשי קשר ללקוח, שאמור להיות במיקום 1 העברתי למיקום גבוה יותר) רואים שוב את כל מסכי הבן!

מזכירה שכל הסיפור קרה אחרי שניסיתי להוסיף מסך טקסט למסך הפרטי בעזרת התוכנית 'הגדרת מסך טקסט', והתוכנית לא עבדה (למרות שלא היתה על זה שום אזהרה), כי השם היה ארוך מידי והשם של מסך הטקסט נקטע באמצע.

אז כרגע כאילו הכל בסדר, ואפשר לעבוד עם כל מסכי הבן, אבל עדיין אני ממש אשמח לגלות מה קורה פה ולמה המסך 'התקול' חייב להיות ראשון במעלה.

yitzchok
    משתתף
    IL
    עכשיו שאת מתארת את זה אני נזכר ששמעתי בעבר על (כך שנשמע לי) בדיוק אותו הדבר, וכך פתרו
      [ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.