אבישי נויפלד

פורומים שימוש במערכת אבישי נויפלד

כיצד אני חוסם גישה לעצי מוצר ברמת הרשאה? האם זה ניתן בכלל?
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    מנהל מערכת יכול לקבוע סוגי הרשאות לקבוצות שונות לכל המודולים הקיימים. ניתן לקרוא באשפים של מנהל המערכת את נושא מתן ההרשאות.

אבל, אני מניח שאתה מכיר את הפריוריטי ואולי גם בעל רמת הרשאות של מנהל מערכת, ואתה שואל על כך ספיציפית שבפועל מסך מוצרי הבן עדיין חשוף לקבוצה מסוימת למרות החסימה מתוך מסך האב שלו.
    בדוק את ההרשאות של מסך מוצרי בן לגבי שני המסכים העיקריים כרטיס פריט וגם מוצרים. מסתבר לעיתים שאם קיים מסך בן המשותף לשתי ישויות שונות וקיימת "סתירה" ביניהן בהגדרת ההרשאות, אז יכול להתקבל דבר לא צפוי כפי שמתבקש.

אלון.

תודה
    התשובה טובה אבל לדעתי זה לא יחסום הוצאת דוחות עצי מוצר או שגם כאן אני חייב להיכנס ולחסום דוחות?
    אכן אתה צריך גם לחסום את הדוחות.

אסביר את זה כך:
    מערכת הפריוריטי בנויה מישויות. מסך הוא ישות, דוח הוא ישות, ואפילו מסך בן הוא בעצם ישות של מסך המקושרת בצורה היררכית. כל ישות היא עצמאית ולכן ברור שאם אתה חוסם את מסכי מוצרי בן, זה רק ישפיע על הגישה למסכים, אך לא לדוחות — לכן חייבים לגשת לכל הישויות המפיקות את המידע שברצונך להסתיר.

הדוחות שברצונך להסתיר הם בתפריט דו"חות עצי מוצר ותפריטים אלה מופיעים תחת התפריטים מוצרים ו-הנדסה. לכן כמו בשאלה הקודמת, תהיה חייב לשנות את ההרשאות על שניהם.

להבא, על מנת לדעת היכן ישות מסוימת מופיעה בכל התפריטים האפשריים, לחץ F6 על הישות כדי להיכנס למחולל המתאים לו, ופנה למסך הבן מופעל מתפריט\מסך.

אלון.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.