איחוד 2 מסכי טקסט חופשי

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי איחוד 2 מסכי טקסט חופשי

משתתף
    היי , אני רוצה לאחד 2 מסכי טקסט חופשי למסך אחד, באמצעו תPOST-INSERT (מופעל כחלק מתוכנית )
    איך ניתן לבצע ? שכן ברגע שאני מכניסה טקסט חופשי אחד הוא מקבל את הTEXTORD וTEXTLINE של טקסט חופשי 1 ואם אנסה להכניס את טקסט חופשי 2 לא יצליח להכנס (אותו מפתוח )
    חשבתי לנסות להכניס לדוגמא את הטקסט חופשי 2 עם מינוס , אבל יוצא מחורבש ממש ..

רעיונות ?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    קיימת תוכנה ADDPTEXT במערכת אבל היא לא מתועדת. יכול להיות שהיא תתן מענה לצרכים שלכם. אבל אני לא מכיר איך בדיוק משתמשים בה.

אתם רוצים לבצע את זה ב-POST-INSERT. אני מקווה שלא מדובר ב-POST-INSERT של מסך הטקסט עצמו. זה לא מתאים. אולי בשל מסך האב או משהו.

אני לא מתעסק עם העניין של התגים, אני לא יודע אם תהיה בעיה בכך שתחזרו על התגים שפריוריטי שמה בפתיחה של כל טקסט, אבל אני מנחש שלא.

מה שאתם צריכים זה לדאוג שלא תהיה חפיפה בערכים.

אחרי ההכנסה של הטקסט הראשון יש לשלוף את ה-TEXTLINE הגדול וה-TEXTORD הגדול מתוך מה שכבר הועתק. ואז בהכנסה של הטקסט השני יש להוסיף את הערך הרלוונטי מהאלה לערכים של כל השורות מהטקסט השני, לדוגמה עם ה-TEXTORD הגדול בטקסט הראשון הוא 12 ויש 1-3 בטקסט השני אז תכניסו 13 עד 15 (12+1 עד 12+3).

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    shel
    משתתף
    תודה רבה יצחק
    עשיתי את ההוספה של הערכים TEXTLINE וTEXTORD
    עובד יפה ישנה רק בעיה אחת קטנה –
    השורה הראשונה של הטקסט מהמסך השני זזה לצד שמאל בתוספת ג'יבריש
    dir=rtl>

(לא הצלחתי להעלות את התמונה )

yitzchok
    משתתף
    IL

shel: השורה הראשונה של הטקסט מהמסך השני זזה לצד שמאל בתוספת ג'יבריש

בלי לראות את מה שיצא קצת קשה להביע דעה אבל יכול להיות שכבר הזכרתי את המקור, ואולי הניחוש שלי לא נכון:

yitzchok: אני לא מתעסק עם העניין של התגים, אני לא יודע אם תהיה בעיה בכך שתחזרו על התגים שפריוריטי שמה בפתיחה של כל טקסט, אבל אני מנחש שלא.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.