איך אני קורא דו שיח ממערכת חיצונית

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי איך אני קורא דו שיח ממערכת חיצונית

משתתף
    אני מנסה לקרוא את הדו שיח מהdatabase לאחד המסכים והוא מחזיר את זה הפוך ומבולגן ,עושה SELECT ממערכת חיצונית ולא מפריוריטי , האם יש דרך לפתור את זה ?
מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    בדו שיח אתה מתכוון לאיזה מסך טקסט?

חיפוש בפורום עבור "טקסט חופשי תגיות" מחזיר לנו את הדיון הבא

משיכת נתונים משדה טקסט חופשי

אם זה הפוך אולי אתה צריך להכיר גם את tabula_hebconvert – אתה יכול לחפש בפורום

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    סמי
    משתתף
    tabula_hebconvert  לא עובד בגרסה 20 והלאה
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אנחנו לא שמענו כאן על מי שפתר את זה.

אז יש לך 2 בעיות…

בית התוכנה תפנה אותך ל-API. אינני יודע את ה-API יודע לנטרל את התגיות מטקסט עשיר. אבל כל עוד תקבל את זה בסדר הנכון יהיו תגים תקינים ותורידו אותם בחוץ בקוד שלכם.

בקיצור לא נראה לי שיש סיכוי שתקבל טקסט נטו מה-DB ע"י הרצת שאילתת SELECT בלבד.

yitzchok
    משתתף
    IL
    הכוונה ל-SELECT פשוט בלי הוספת פונקציות שתכין בעצמך.
    snoof123
    משתתף
    השימוש הנכון הוא באמצעות API, שימוש נוסף שאפשר לעשות לדעתי, זה לפתח בפריוריטי תכנית שמנקה את התגיות HTML ומוציאה לך את המידע החוצה ואח"כ אתה יכול לקרוא אותו מקובץ.

מתוך הSDK גירסה 21, עמוד 57

<b>Removing HTML Tags from a Text Table </b>

All text tables in <b><i>Priority </i></b>(e.g., <b>PARTTEXT</b>, <b>ORDERSTEXT</b>) contain HTML tags. Sometimes, however, you may want to receive the content of these tables  without the HTML tags — for example, when exporting <b><i>Priority </i></b>data to an  external database. You can use the <b>DELHTML </b>compiled program to delete  HTML tags from any text table that has the structure defined below. 

<b>Important Note: </b>Do <b>not </b>run this program on the original table. Instead, create  a linked table on which the program can run, so that the original table will not  be affected.

57 

<i>Cat.No.LBI2100250 Ver.1, Apr.08, 2021 </i>

Chapter 3: Forms 

You can run the <b>DELHTML </b>program on any text table that is composed of the  following columns and unique key: 

<b>Table Columns: </b>

1. <b>IDCOLUMN1 </b>
    2. <b>IDCOLUMN2 </b>
    3. <b>IDCOLUMN3 </b>
    4. <b>IDCOLUMN4 </b>
    5. <b>TEXT </b>
    6. <b>TEXTORD </b>
    7. <b>TEXTLINE </b>

<b>Unique Key: </b>

1. <b>IDCOLUMN1 </b>
    2. <b>IDCOLUMN2 </b>

10.<b>IDCOLUMN3 </b>

11.<b>IDCOLUMN4 </b>

12.<b>TEXTLINE </b>

<b>Note: </b><b>IDCOLUMN1 </b><b>IDCOLUMN4 </b>refer to identifying columns included in the  table's unique key, such as <b>PART</b>, <b>ORD</b>, <b>ORDI</b>

<b>IDCOLUMN2</b>, <b>IDCOLUMN3</b>, and <b>IDCOLUMN4 </b>apply to tables whose unique key  comprises more than two columns, such as <b>USEREDUCATIONTEXT</b>

The <b>DELHTML </b>program receives a table name and a linked table as input. Its output is the linked table in which all HTML tags have been removed from the  <b>TEXT </b>column. 

<b>Example: </b>To delete HTML tags from the <b>PARTTEXT </b>table for Part ‘010’, the  following code would be used: 

:PART = 0; 

SELECT PART INTO :PART FROM PART WHERE PARTNAME = '010'; SELECT SQL.TMPFILE INTO :TXT FROM DUMMY; 

LINK PARTTEXT TO :TXT; 

GOTO 99 WHERE :RETVAL <= 0; 

INSERT INTO PARTTEXT SELECT * FROM PARTTEXT ORIG  

WHERE PART = :PART AND TEXT <> ";  

/* Don't insert empty lines into the link table */ 

UNLINK PARTTEXT; 

/* text with HTML tags */ 

SELECT TEXT FROM PARTTEXT WHERE PART = :PART FORMAT; EXECUTE DELHTML 'PARTTEXT', :TXT; 

LINK PARTTEXT TO :TXT; 

GOTO 99 WHERE :RETVAL <= 0; 

/* same text without HTML tags */ 

SELECT TEXT FROM PARTTEXT WHERE PART = :PART FORMAT; UNLINK PARTTEXT; 

LABEL 99;

yitzchok
    משתתף
    IL
    עדיין תהיה לו בעיה בלי tabula_hebconvert, לא?
    snoof123
    משתתף
    זהו, יש מצב שאתה צודק, אבל אני לא בטוח כי הSELECT הוא לא מתוך הSQL, אלא מתוך הלוגיקה של הפריוריטי – אתה מייצא את הטקסט באמצעות כלי של המערכת.

לא ניסיתי את זה בעצמי ולכן אני באמת מסתמך על הניסיון הרב שלך ונוטה ללכת איתך יצחק 🙂

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שנים, 4 חודשים ע"י snoof123.
    yitzchok
    משתתף
    IL
    כל עוד המסירה למערכת השניה היא בעזרת SELECT של פריוריטי שכותב לקובץ אז אתה צודק.

אני הנחתי שהכוונה להשתמש ב- DELHTML לנקות ואז לשים את הטקסט שיוצא בטבלה אחרת של פריוריטי (קבועה, פרטית) ולמשוך ממנה בעזרת פקודת SELECT חיצונית ושם תהיה שוב בעיית הכיוון.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.