איך אפשר להעתיק הזמנת לקוח שנסגרה ?

פורומים שימוש במערכת איך אפשר להעתיק הזמנת לקוח שנסגרה ?

משתתף
    במערכות אחרות ניתן להעתיק הזמנה סגורה של לקוח במידה ולקוח ירצה להזמין אותם פריטים בהזמנה הסגורה על מנת לא להקליד ידני המערכת מאפשרת העתקת ההזמנה תוך מתן מס' הזמנה חדש ושינוי סטטטוס להזמנה פתוחה
    האם דבר זה קיים בפריוריטי ?
    תודה
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    נעמה
    משתתף
    אפשר להעתיק את פירוט התעודה באמצעות אחסן רשומות:
    עומדים במסך הבן בתפריט – עריכה – אחסן רשומות.
    פותחים הזמנה חדשה – נשארים במסך האב! והדבק רשומות.
    אלכס
    משתתף
    זה נכון שכך מעתיקים רשומות, אך במקרה של העתקה מהזמנה ישנה אני חייב להעיר משהו שבעיני חשוב, והייתי מבקש גם מליאור או עופר שיתנו את דעתם בנושא הספיציפי הזה.

בעקבות השאלה של סוניה החלטתי לבצע סימולציה להעתקה והדבקה כדי "לחפש מוקשים" וכנראה שמצאתי.
    בשדה של קריאה בלבד 'מקור עלות', הפריוריטי רשם 'ידני', ברם הוא העתיק בדיוק את ערך העלות של המוצר המוזמן מההזמנה הישנה. ההסתייגות שלי מהפתרון המוצע כאן נובעת מסיטואציה של העתקת הזמנה די ישנה אל הזמנה חדשה המבוצעת לאחר מועד כלשהו של הרצת תמחיר. יכול לקרות מצב בו עלות המוצר התעדכן באופן משמעותי מאז ההזמנה הישנה, ועצם ההעתקה "עקף" את הטריגר של משיכת העלות הריאלית הנוכחית. אז במקום לקבל מקור עלות כגון 'עלות תמחירית', נקבל מקור עלות ידני שהינו הערך הישן. זה כמובן יחשב ריווחיות שגויה למכירה.

העניין הוא שאיני סגור על הנושא של חוקיות ההעתקה, מכיון שאיני יכול לומר בוודאות אם לא יהיו לכך השלכות במערכת מבחינה תמחירית ומבחינה של דוחות לחישובי ריווחיות. לכן אני מבקש את התייחסות מנהלי הפורום או כל אדם שהתנסה בכך.

אלון.

נעמה
    משתתף
    היי אלון

מעניין מה שאתה אומר, אבל לצערי עוד לא מצאתי דרך אחרת להעתיק הזמנת לקוח.

בברכה
    bambi

אלכס
    משתתף
    בנוסף למה שאלון אמר – בוודאות לא קיימת כיום פרוצדורה שמעתיקה הזמנת לקוח. הדבר המעניין הוא שכן קיימת פרוצדורה שמעתיקה הזמנת רכש. פניתי בזמנו לאשבל עוד לפני שיצאה גרסה 14 של הפריוריטי, ושאלתי אותם על העניין הזה. נאמר לי כי נושא פרוצדורת העתקה של הזמנת לקוח "נרשם בתור נושא לפיתוח עתידי". בכל אופן, בגרסה 14 זה עדיין לא יושם (כנראה שדעותיי בעניין לא היו משמעותיים מספיק עבור אשבל :laugh: ).

אלכס.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.