איך מבצעים תשלומים לספק בכרטיס אשראי?

פורומים שימוש במערכת איך מבצעים תשלומים לספק בכרטיס אשראי?

משתתף
    שלום לכולם

משהו שאני שוברת את הראש איתו כבר זמן מה,
    איך מבצעים תשלומים לספק בכרטיס אשראי.
    אני לא מתכוונת לתשלום חד פעמי (זה עושים באמצעות הגדרת כרטיס כחשבון בנק) אלא מספר תשלום אחד המחולק למספר תשלומים.
    נניח 1000 ש"ח המחולק ל 10 תשלומים שכלא חד מהם הוא 100.

בברכה ותודה מראש
    bambi

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • Replies
    עפר שקד
    משתתף
    הי במבי
    מה שאת שואלת זה תהליך קופה קנה קלאסי, (ההגדרה לקופה קטנה היא רכישה מספק חד פעמי בשווי פחות מ 200 ש"ח מע"מ).
    נעמה
    משתתף
    היי עופר

תודה על תשבותך, אבל אני ממש לא מתכוונת לקופה קטנה. קופה קטנה כאמור מיועדת לסכומים קטנים.
    אבל יש מצבים שבהם אני משלמת סכומים גדולים מאוד באמצעות כרטיס אשראי של הארגון.
    מלבד זה עד כמה שאני יודעת קופה קטנה מנהלים באמצעות תנועות יומן ולא לכך הכוונה.
    מדובר ממש על חשבוניות ספק לתשלום למשל כרטיסי טיסה בשווי של אלפי שקלים.

בברכה
    bambi

עפר שקד
    משתתף
    במקרה שכזה אני ממליץ להשתמש במנגנון תשלום בהעברות בנקאיות אשר סוגר ומתאים חשבונית ספק.
    לצורך כך תצטרכי להגדיר את חשבון האשראי המשלם שלך כחשבון בנק.
    נעמה
    משתתף
    שלום עופר

תודה על תשובתך,
    חיבור יצירת חשבון אשראי באמצעות פתיחת כאילו "חשבון בנק" אני מכירה בעזרתך משאלה אחרת.
    אבל אני מדברת על כך שבתוך התשלום הזה אני צריכה לדעת ששילמתי אותו בכמה תשלומים.
    כלומר 1000 שעשיתי באמצעות העברה בנקאית מחשבון אשראי שפתחתי אבל ב 10 תשלומים נניח. כמה תשלומים לאותה הערבה לא הצלחתי לבצע.

בברכה
    bambi

עפר שקד
    משתתף
    במקרה שכזה יש ליצור 10 הורות תשלום בהעברה, כל אחת מהן לתאריך תשלום רלוונטי אחר ולכלולן אותו תאריך אסמכתא והוא תאריך התשלום בפועל
    היי עופר ובמבי,

עוד מספר תוספות:

1) אם מדובר על חלוקה של חשבונית ספק יחידה לתשלומים, ניתן לתת למערכת בעצמה לפתוח את תעודות ההעברה הבנקאית הזמניות לפי כמות התשלומים.
    במסך סימון חשבוניות לתשלום, מהחשבונית הרצויה יורדים למסך הבן פיצול תשלום לחשבונית ולפי תאריכי התשלום (הפירעון) החודשיים של כרטיס האשראי מפרטים את התשלומים. יש לבדוק ידנית שסכום כל התשלומים שווה לסכום החשבונית.
    לאחר פיצול התשלומים, וסימון שורת החשבונית בשדה 'להכין תשלום?', יש לצאת מהמסך ולהריץ את התוכנית הכנת תשלומים. בקלט יש לבחור את מספר הבנק המייצג את כרטיס האשראי.
    מכאן ניתן לגשת למסך תשלום בהעברות בנקאיות. לפני סגירת תעודת ההעברה, יש לבדוק שהסימון 'להעביר למסב' ריק, כך שבמידה והחברה עובדת גם עם מס"ב, אזי שתשלומים אלה לא יוכללו בטעות בקובץ למס"ב. במידה ונסגרו תעודות ההעברה ונשכח לבטל את הסימון, ניתן לבטל אותם ממסך סימון העברות בנקאיות למס"ב

2) על-מנת שהמערכת תוכל להכין העברה בנקאית אוטומטית כפי שתיארתי בסעיף 1, יש להזין לספק המיועד נתוני חשבון בנק, גם אם לא עובדים מולו ישירות בהעברה בנקאית, אחרת התוכנית הכנת תשלומים תפלוט שגיאה על כך ולא תיפתחנה תעודות ההעברה.
    הבעיה היחידה כאן היא שאם לא ידוע פרטי חשבון הבנק של הספק ונרשמים פרטים "פיקטיביים" שלא לפי התקן, אזי המערכת תודיע על שגיאה בהזנת הפרטים ורק במידה ומופעל קבוע הכספים CheckBankAcc.

3) אפשרות נוספת לתשלום בכרטיס אשראי בתשלומים, הינו באמצעות רישום תנועת יומן מורכבת ידנית וביצוע כל הקישורים הנדרשים בשדות האסמכתא (מספר חשבונית ספק פנימית וכו'), כך שהמערכת תוכל לבצע התאמה פנימית אוטומטית לחשבון הספק על-מנת להוציאו מדו"ח גיול החובות.
    תהליך זה לפחות חוסך את הצורך להזין פרטי בנק לספק.

אלון.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.