אין לשנות הפעלות מקוריות – שגיאה

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי אין לשנות הפעלות מקוריות – שגיאה

משתתף
    היי, חברים

1. אני מנסה לשנות קוד של שדה פיתוחי ופריוריטי זורק לי הודעה כאילו זה שדה מקורי של פריוריטי. למה זה קורה?

2. במידה ואני כן רוצה לשנות קוד של פריוריטי, מה עושים? בגרסה 17 לא היתה המגבלה הזאת. עכשיו שדרגנו ל – 20 והתופעה התחילה.

משום מה לא מצליח להוסיף לינק של תמונה. ברגע שאני עושה זאת, אני לא רואה את הדיון החדש שיצרתי.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • Replies
    tal raz
    משתתף
    שם לכם לינק.

http://prntscr.com/1qfrh64

NoamN
    משתתף
    none
    יש כמה דרכים לטפל במצב הזה. הדרך הכי פשוטה: תן להפעלה שם עם קידומת, כמו TEST_CHOOSE-FIELD.

הדרך היותר מסוכנת תהיה להגדיר קבוע מערכת שאינו מתועד באף מקום אך יתגבר על ההודעה הזו. שיטה זו מסוכנת מפני שהקבוע הופך אותך לטבולה מ-PS עם האפשרות לערוך שינויים בכל מקום, גם במקומות שאסור לך.

האם ההפעלה מוגדרת לעמודת המסך הנכונה?

tal raz
    משתתף
    היי, נועם.

נכנסת ללינק ששלחתי? ההפעלה מוגדרת לעמודת המסך הנכונה, אבל בתמונה ששלחתי רואים ששם השדה מתחיל ב – 4 ספרות, אמנם ההפעלה עצמה לא.

האם זו הבעיה?

1. האם המערכת תתן לי לדרוס את ההפעלה המקורית ולהוסיף 4 ספרות?

2. מה עושים במידה וכן רוצים לשנות קוד מקורי?

NoamN
    משתתף
    none
    ראיתי את צילום המסך אחרת לא הייתי כותב את מה שכתבתי. אני משער שנסיון לשנות את שם ההפעלה ייכשל. לכן אין ברירה אלא להתשמש ב"אופציה הגרעינית": ב-WINDBI תכתוב

INSERT INTO SYSCONST (NAME, VALUE)
    VALUES ('DEVCENTER', 1);

כדאי לצאת מפריוריטי ולהיכנס מחדש. עכשיו תוכל להגיע להפעלה, לשמור את התוכן ב-NOTEPAD, למחוק את התוכן, לשנות את שם ההפעלה לשם פרטי ולאחר מכן להחזיר את המלל.

רצוי לאחר מכן להפעיל את WINDBI עם הפקודה

UPDATE SYSCONST SET VALUE = 0 WHERE NAME = 'DEVCENTER';

ב"קוד מקורי" אני מקווה שאתה מתכוון לקוד פרטי שאתה או מפתח אחר כתב, לא קוד מקורי של פריוריטי. אין מנוס מלהשתמש באותה שיטה לעדכן פיתוחים פרטיים לפי הצורך. אל תגע בקוד המקורי של פריוריטי!!!!

tal raz
    משתתף
    היי, נועם

בוצע. תודה רבה. אפילו לא הייתי צריך לשנות את שם ההפעלה, זה נתן לתקן את הקוד עצמו.

הכול הוחזר לקדמותו.

תודה על העזרה, ידידי.

yitzchok
    משתתף
    IL
    מעניין

איך שאני זכרתי היה ניתן לשים בשדות עם קידומת הפעלות עם שמות ללא קידומת – הרי בעקרון אין סיכון של דריסה.

כנראה בעקבות כך יכולתם בזמנו להגדיר את רשימת הבחירה ההיא.

אז אולי היה בין הגרסאות הקשחה בכללים ועכשיו נדרשת קידומת גם בהפעלות אלה.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.