אתחול הנה"ח

פורומים שימוש במערכת אתחול הנה"ח

משתתף
    במידה וקיים לחברה סניף מסוים . לסניף זה צריך להגדיר שכל הקבלות המופקות צריכות להיות עם מס' שונה איך מגדירים זאת ?
    ניסיתי דרך :
    הגדרות כספיות לתעודות > שלפתי קבלות > עברתי למסך בן הגדרות לסניפים ואז הגדרתי תנועה קבלה .
    לאחר מכן נכנסתי למסך מספור תעודות שינית קידומת מספר לקבלות .
    האם זו הדרך הנכונה ?
    תודה
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    ממש לא!
    מיספור שונה לתעודת קבלה או לכל תעודה אחרת אינו קשור לסוג תנועה מיוחד לסניף.
    סוניה, את נכנסת קצת עמוק לתחום הכספים בתור משתמשת ללא רקע בכלל בהנהלת חשבונות. נושא סוגי תנועה מאוד כבד עליך עכשיו ואני לא בטוח שאת מבינה את המשמעות של סוגי תנועה, ולכן אני מציע להתחיל לאט קודם עם הבנת נושא החשבוניות. אני גם מציע לך לחפש קצת חומר באינטרנט ללימוד יסודות הנהלת חשבונות.
    אני יכול להמליץ על ספר טוב שממנו למדתי בעבר את הנושא:
    ניהול ספרי חשבון חלק א'
    מאת: דוד טל ודליה רז
    הוצאת: טור

התשובה לשאלתיך נתונה באשף עבודה עם סניפים. לא אתאר לך כאן את כל התהליך, רק אציין בקיצור רב את המסכים והשדות שמשפיעים על ההגדרה:
    א) שדה 'מזהה הסניף' במסך סניפים.
    ב) תוכנית הכנת תבניות מספר לתעודות.
    ג) ביצוע עדכונים לפי הצורך במסך מספרי תעודות עבור הסניף המדובר.

התרכזי בקריאת האשף. נותן הסבר טוב לנושא. אם תהיינה בעיות, אנחנו כאן.

אלון.

סוניה
    משתתף
    אלון שלום ,

הצלחתי לעשות מספור לפי האשף והדרך שהסברת ואז ראיתי במסך מספור תעודות שהתווספה שורה מכל סוג של תעודה עבור הסניף עם המספור השונה כולל מזהה הסניף .
    על מנת לבדוק אם זה עובד :
    קשרתי עובד לסניף דרך כרטיס עובד- נתונים נוכחים לחברה והגדרתי עבורו הרשאות .
    לאחר מכן נכנסתי למע' ביוזר שלו וניסיתי להפיק הזמנת לקוח ואז המע' נתנתה את מס' ההזמנה לפי התבנית שהגדרתי .
    תודה

סוניה
    משתתף
    אלון שלום ,

הצלחתי לעשות מספור לפי האשף והדרך שהסברת ואז ראיתי במסך מספור תעודות שהתווספה שורה מכל סוג של תעודה עבור הסניף עם המספור השונה כולל מזהה הסניף .
    על מנת לבדוק אם זה עובד :
    קשרתי עובד לסניף דרך כרטיס עובד- נתונים נוכחים לחברה והגדרתי עבורו הרשאות .
    לאחר מכן נכנסתי למע' ביוזר שלו וניסיתי להפיק הזמנת לקוח ואז המע' נתנתה את מס' ההזמנה לפי התבנית שהגדרתי .
    תודה

בדיוק כך!
    כל הכבוד. אני רואה אפילו שביוזמתך ביצעת את קישור המשתמש לסניף על-מנת לבדוק את דרך הפעולה של תעודות סניפים, למרות שלא ציינתי את זה. 🙂

אלון.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.