בניית מסך טקסט אוטומטי

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי בניית מסך טקסט אוטומטי

משתתף
    שלום,

כדי לבנות מסך טקסט אוטומטי הרצתי פרוצדורת "הגדרת מסך טקסט חדש" ונתתי בקלט שם מםך אב שברצוני לבנות בו מסך בן טקסט. קיבלתי הודעה שבפיתוח ישומים יש לתת קידומת של 4 אותיות וסימן _ לשם. אבל יישום עדיין אינו קיים. איך לבנות אותו?

VILLEO

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 22 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    לא הבנתי את הבעיה. אתה מקבל את ההודעה במהלך ריצת התוכנית שבונה את מסך הטקסט ?
    Leon
    משתתף
    כן
    אני רוצה לבנות מסך טקסט – בן למסך ימן משימות (CUSTOMERSA).האם אפשרי?
    Lior
    מנהל בפורום
    צור טבלה זהה (עמודות, מפתחות) לטבלת הטקסט הסטנדרטית שיש שם היום,
    תעתיק את מסך הטקסט הקיים לפרטי, ותשנה בו את טבלת היסוד, את שדה הטבלה בעמודות השונות, ואת הטריגרים שיעבדו על הטבלה החדשה שבנית
    Leon
    משתתף
    עשיתי בדיוק את מה שכתבת.
    במסך טקסט פרטי החדש לא שיניתי רק את שמות העמודות ושם טריגר PRE-UPD-DEL-SCRLINE (האם צריך?)
    קישרתי אותו למסך אב CUSTNOTESA
    לכתוב במסך החדש אני יכול אבל טקסט לא נשמר.
    איפה בעיה?
    Leon
    משתתף
    אם יש למישהו ראיון מה הסיבה שטקסט לא נשמר או נשמר משובש (איזה קודים, ג'יבריש)? מה כדאי לבדוק?
    יניב
    משתתף
    תבדוק את המיפתוח של הטבלה.
    תדאג שהמיפתוח זהה לטבלת טקסט המקורית.
    Leon
    משתתף
    סליחה על הבורות: מה זה המיפתוח?איפה בודקים אותו?
    moshe
    משתתף
    היי ליאור
    במה עוזרת התוכנית
    האם פעם היא לא עבדה על כל המסכים ?
    זכרון עמום שלי הוא שהתוכנית לא הצריכה שום פיתוח ובנתה מסך לכל מסך שלא היו בו מסכי טקסט
    יניב
    משתתף
    לדעתי ניתן להוסיף מסך טקסט באמצעות התוכנית "הוספת מסך טקסט" רק למסכים שאין להם מסכי טקסט בנים, למסך יומן משימות כבר יש מסך טקסט "תקציר המשימה" ולכן החסימה.
    יניב
    Leon
    משתתף
    בדיוק זוהי הסיבה שפניתי לפורום:לפי שהבנתי לא נתן לבנות באמצעות תוכנית פריוריטי סטנדרטית מסך טקסט בן למסך "יומן משימות" בגלל שקיים כבר מסך בן טקסט "תקציר המשימה". אבל ליאור המליץ לבנות מסך טקסט חדש בצורה הבאה:
    "צור טבלה זהה (עמודות, מפתחות) לטבלת הטקסט הסטנדרטית שיש שם היום,
    תעתיק את מסך הטקסט הקיים לפרטי, ותשנה בו את טבלת היסוד, את שדה הטבלה בעמודות השונות, ואת הטריגרים שיעבדו על הטבלה החדשה שבנית "
    ביצעתי את זה. עכשיו נתן לכתוב במסך הטקסט החדש אבל טקסט לא נשמר (או נשמר משובש) ונעלם עם יציאה ממסך.אינני יודע מה הסיבה ואיפה לבדוק?
    Lior
    מנהל בפורום
    שלח dump של המסך, ואנסה לעזור
    Leon
    משתתף
    מצ"ב קובץ וורד [file name=INFO_CUSTNOTESTEXT.doc size=29696]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/INFO_CUSTNOTESTEXT.doc[/file]
    Lior
    מנהל בפורום
    אתה יכול להכין לי קובץ עדכון של זה ?
    אני לא רואה את הבעיה ב DUMP
    Leon
    משתתף
    אני מקווה שעשיתי בסדר אומנם יזא לי רק שורה אחת
    TAKESINGLEENT
    Leon
    משתתף
    אני מקווה שעשיתי בסדר אומנם נוצר לי גם קובץ
    STDERR [file name=upgrades.zip size=1055]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/upgrades.zip[/file]
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 22 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.