בעייה בהוספת שדה לטבלת SERNUMBERS שלא ניתן לעדכן

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי בעייה בהוספת שדה לטבלת SERNUMBERS שלא ניתן לעדכן

משתתף
    הוספתי שדה  IMEI לטבלת SERNUMBERS ואני מנסה לכתוב לשדה זה ממסך TRANSORDER_H שכבר קיים שם עשדה מס מכשיר שהוא מאותו טבלת SERNUMBERS . אבל אחרי שאני רושם ערך בשדה ויורד שורה זה נעלם ולא מתעדכן אלה רק מתעדכן במסך האמיתי שלו שהוא כרטיס מכשיר . למה זה קורה ?

תודה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    PRIORITY-DEVELOPER
    משתתף
    שים את השדה בביטוי
    סמי
    משתתף
    גם לא עובד , למה זה קורה ? זה משהו בסיסי בפיתוח ולא עובד !
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אני עונה קודם כל בהנחה שאתה רוצה לרשום את ה-IMEI של המכשיר שכבר רשום. אם זה לא המצב, תמשיך למטה.

יש הבדל בין זה למספר המכשיר.

שינוי ערך במספר המכשיר גורם לחיפוש שורה של מכשיר וקביעת ערך בעמודת SERN.

ראה בטריגר TRANSORDER_H/SERNUM/POST-FIELD

כדי לבצע שינוי בטבלה אחרת – שזה מה שאתה רוצה לעשות – אתה צריך לדאוג לשמירה לאחר השמירה של השורה עצמה, זאת אומרת בבאפר שבטריגר POST-UPDATE (ו-POST-INSERT) פרטי.

תסתכל בבאפרים קיימים, תמצא דוגאמות.

כמו שכתוב קודם, הצגת הערך מהטבלה צריכה להיות ע"י רישום המקור בביטוי ולא בעמודות "עמודת טבלה" ו-"שם טבלה" כי אם תעשה את זה, שינוי בעמודה במסך יגרום לנסיון למשוך שורה מתאימה מטבלת SERNUMBERS ולא לזה אתה מתכוון.

שים לב לבאפרים POST-INSERT-SERN ו-POST-UPDATE-SERN – אתה צריך לבצע את הפעולות שלך אחריהן.

אם הכוונה היא למשוך מכשיר לפי ה-IMEI, במקום להקליד SERNUM, אז מדובר במשהו אחר:

במקרה הזה כנראה לא תרצה לשמור שינויים ל-SERNUMBERS אלא יש לאתר בעזרת ה-IMEI את SERNUM. לצורך זה תעשה מהשו בדומה למה שקורה ב-BARCODE/POST-FIELD. אבל אתה נוגע בעמודה סטנדרטית – אל תעדכן ישירות את SERN, תאתר את ה-SERNUM המתאים ותרשום אותו, לאחר בדיקות שלא היה נופל על החוקיות שיש ב-SERNUM/CHECK-FIELD.

לדעתי עדיף שעדכון ב-IMEI שלך יביא את ה-SERNUM שנמצא לעמודה אחרת (עמודת CHAR עם ביטוי " לקריאה בלבד) ואז תקבע מחולל נתונים שבשינוי העמודה השניה תעתיק את הערך ל-SERNUM. כך לדעתי לא צפוי שהפיתוח שלך יעקוף בדיקות.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)

תגיות: 

• יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.