בעייה בשדרוג לגרסה 14

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי בעייה בשדרוג לגרסה 14

משתתף
    שלום לכולם,
    כמו שצריך פעם בכמה זמן עשיתי בדיקת שחזור לשרת טסטים והחלטתי לבדוק אם אני יכול לשדרג לגרסה 14.
    השדרוג הסתיים למיטב הבנתי בהצלחה מבחינת התוכנה.
    יש לי 2 בעיות קריטיות:

1. דו"חות ה-OLAP לא עובדים – כלומר, החלון עולה והוא ריק לחלוטין. גם לאחר תוכנית הכנה לקראת ניתוח…
      דו"חות/מסמכים בכלל מציגים רק את הטקסט של ההערות וחתימה, וגם את החתימה לא באופן מלא.

הדו"חות שאני מדבר עליהם הם דו"חות סטנדרטיים כגון אישור הזמנה/הצעת מחיר/תעודת משלוח וכדומה.
    אשבל בדקו ברמה בסיסית ולא מצאו בעיה – רוצים להעביר אותי לתכנת.
    מה זה יכול להיות?
    האם עדיף לי לשלם עכשיו או קודם לעשות עוד שחזור-שדרוג ולראות מה יוצא?
    האם יעזור לי בכלל לעשות בירור כזה על שרת טסטים שלא ממוקם על מערכת זהה לשרת הייצור?

אודה לכל עיצה שתוכלו לתת לי.

אורן

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    איך הקמת את שרת הטסט הזה ?
    האם היה דוח שגיאות כלשהו בשדרוג ?
    אורן קפלן
    משתתף
    את שרת הטסטים הקים איש ה-DBA של חברת התמיכה שהקימה לנו את השרת ייצור. מבוסס SQL server שהוא התקין בעצמו. המידע הוא שחזור של גיבוי שבוצע על קלטת גיבוי ושוחזר למחשב עליו נמצא שרת הטסטים. המידע ששוחזר הוא גיבוי המידע משרת הSQL, הגיבוי של פריוריטי והתיקייה של פריוריטי.

אני לא ראיתי דו"ח שגיאות מהשדרוג, וכעקרון, לפני השדרוג התוכנה עבדה טוב. האם יש דרך לבדוק אם היה דו"ח שגיאות אחרי שהסתיימה תוכנת השדרוג?

Lior
    מנהל בפורום
    מנהל המערכת > עדכונים > ביצוע עדכון – דו"ח שגיאות
    אם ריק תבדוק דוחות שמורים
    אורן קפלן
    משתתף
    תודה!

אדע להבא…

למעשה אשבל כבר פתרו את הבעיה ואני עליתי על מאיפה זה מגיע…

שימו לב שלא מופיע לכם יותר מגרסה אחת של Style.htm בתיקיית system\html.

אצלי מישהו הוסיף הגדרות מזמן ובמקום למחוק או לשנות את הסיומת של הגרסה הישנה הוא הוסיף 2 לשם הקובץ: style2.htm .
    כנראה שהגרסה החדשה תומכת או לפחות מתייחסת לכל קבצי הHTM ששמם מתחיל בSTYLE כי ברגע ששינו את שם הקובץ ל style2.htm.old הכל חזר לעבוד כמו שצריך.

צריך איכשהו לתייג את השרשור הזה או בכלל למצוא דרך לתייג הודעות בכדי לעזור לאנשים למצוא פתרונות על ידי חיפוש באתר.

אורן

אלמוני
    אורח
    שלום רב,
    גם לי הייתה בעיה דומה כשהעליתי מ 12 ל 13.4 ה OLAPP נעלמו והתשובה הייתה שזה לא כלול יותר בחבילה ! התעקשתי שלא יקחו מה שהיה ושלחו לי קוד הפעלה למודול.
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.