בעיית הדפסות

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי בעיית הדפסות

משתתף
    היי,

יש לנו פרוצדורה שמדפיסה כל 5 דק' תעודות לליקוט.  קורה שאומרים לי שהתעודות לא הודפסו.

פיתחתי לוג הדפסות אשר מעדכן מי ומתי התעודה הודפסה אם בכלל. הלוג מעודכן בפרוצדורה לאחר שליחה להדפסה. ברגע שהתעודה מודפסת שוב אז מופיע בכותרת התעודה "הדפסה שניה/שלישית וכו'".

הבעיה היא שתעודות שאומרים לי שלא הודפסו מופיעות בלוג כהודפסו. מה שאומר שהפרוצדורה כן עבדה בזמן זה אך משם ועד הדפסת התעודה פיזית, משהו קרה.

בנוסף, המקרה האחרון, תעודות אחרות כן הודפסו בטווח של רבע שעה לפני ואחרי התעודות המדוברות.

איך אני יכולה לעקוב אחרי זה? איך ניתן לדעת מאיפה הבעיה? בפריוריטי/במערכת/שרת/מדפסת/מישהו שמעלים את התעודות וכדו'…

תודה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    סליחה, בעיניי יותר מדי קשור לסביבה שלכם לענות. הייתי מחפש בעיקר בתחום הסיסטם, פחות נראה לי שהבעיה תהיה בפריוריטי אבל זה לא 100% שלא. כמובן זה שמישהו מעלים אפילו ללא כוונה אנחנו לא יכולים לשלול! שווה לנתח ולבדוק אם קורה בתנאים מסוימים (שעה, פעולה אחרת מבוצעת…)
      [ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    sayo
    משתתף
    תודה.

כדי לשלול "העלמת תעודות", אני רוצה להדפיס את התעודות ב-2 מדפסות שונות באותו הזמן.

האם אפשרי?

כיום הפרוצדורות שמפעילות את ההדפסה מופיעות ב"ישויות tabula למדפסת", מסך בן של "הגדרת מדפסות windows"

ניסיתי להכניס את אותם פרוצדורות ל-2 מדפסות שונות במסך אבל בפועל התעודות מודפסות רק באחת.

איך אני יכולה להדפיס בו זמנית בשתי מדפסות?

תודה

yitzchok
    משתתף
    IL
    אין מצב שהרצה אחת של הדפסה ככה תלך לשתי מדפסות במקביל.

הייתי חושב על הדפסה ל-PDF. ואז העברה משם להדפסה. אולי אם כבר לא יהיה צורך להדפיס פעמיים. אבל אולי תתקלו באיזה בעיה אחרת שיש בהדפסה ל-PDF…

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.