דוגמא ל CURSOR על מסך אבא ומסך בן.

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי דוגמא ל CURSOR על מסך אבא ומסך בן.

משתתף
    שלום חברים,

אני מחפש דוגמא של CURSOR שרצה על שני מסכים, אבא ובן.

לצורך הדיוק, אני רוצה לרוץ על מסך פק"עות (לבצע בדיקה על המק"ט) ולעשות בדיקה כלשהיא ואחרי הבדיקה אני צריך להיכנס ולרוץ על המסך בן (לעשות בדיקה על המקטים במסך בן).

אשמח לדוגמא.

תודה

מייק

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    מייק שלום

אתה מקשר בין דברים שלא הולכים טוב ביחד.

הקוד שלנו (בו כותבים קורסורים) לא עובד מול מסכים אלא מול טבלאות…

מה מטרת הבדיקות האלה? גם אם רוצים לעדכן משהו בסוף, את הניתוח (שקובע מה יש לעדכן) עושים בעזרת שאילתאות על הטבלאות (יכול להיות שאתה יכול לעשות את הניתוח הנדרש השאילתא אחת… מי יודע), ואם עושים את זה נכון, לרוב אין צורך בקורסור כלל.

אם חשוב לעבוד מנתונים במסך וקשה לחזור על השאילתאות של המסך, הייתי מפעיל ממשק מסכי במצב פריקה ואז הייתי מנתח את מה שיצא משם לטבלת הטעינה.

תרחיב קצת ואז בהתאם לזמן הפנוי שלי (שמוגבל מאד) אולי אוכל לכוון אותך עוד

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    MIKE ABU AWAD
    משתתף
    שלום,

תודה על המענה.

אני אפשט כמה שאפשר,

מסך אב: ישלי טבלת SERIAL & PART & PARTPARAM שבתוך המסך יש העמודות PARTNAME ו SERIALSTARTDATE (מק"ט – תאריך תחילת ייצור). והטבלה השניה PARTPARAM (שמחוברת דרך SERIAL – PART – PARTPARAM) שבתוכה יש העמודה EXPIRYMONTH(חודשי תוקף למק"ט). (תאריך רכישת המק"ט בן + חודשי התוקף של המק"ט האבא (המיוצר) < היום אז הפק"ע פג תוקף).

במסך בן יש התהליך הבא: ישלי טבלת KITITEMS & PART (מחוברת דרך SERIAL.SERIAL = KITITEMS.SERIAL) שבתוך המסך יש העמודות PARTNAME ו PARTSTARTDATE ו PARTEXPDATESON (מק"ט בן – תאריך רכישת המק"ט בן – תאריך פג תוקף של המק"ט בן),

(תאריך רכישת המק"ט בן + חודשי התוקף של המק"ט האבא (המיוצר) = תאריך פג תוקף של המק"ט בן).

אני צריך להריץ הפרוצודורה כל יום בלילב ולבדוק כל הפק"עות הפתוחות ולבדצע הבדיקה, ואם התאריך פג תוקף של המק"ט בן קטן או שווה לתאריך של היום אני מסמן דגל במסך פק"ע..

yitzchok
    משתתף
    IL

MIKE ABU AWAD: אני צריך להריץ הפרוצודורה כל יום בלילב ולבדוק כל הפק"עות הפתוחות ולבדצע הבדיקה, ואם התאריך פג תוקף של המק"ט בן קטן או שווה לתאריך של היום אני מסמן דגל במסך פק"ע..

זה החלק העיקרי

אתה יודע איך לבנות דו"ח שיציג את הפק"עות אותן צריכים לסמן (כי לא מסומנות עכשיו)? (ממה שתיארת נשמע שבגדול אתה מבין איפה צריכים להסתכל ואילו חיתוכים נדרשים.)

אם כן תכתוב שאילתא בהתאם, ותשתמש בו למלא ממשק טעינה למסך

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    MIKE ABU AWAD
    משתתף
    כן אני יודיע איך לבנות הדו"ח.

תודה רבה רבה, עכשיו אני מבין בדיוק.

עזרת לי הרבה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.