דוחות

משתתף
    1) אני מנסה לבנות דוח קטן עם מק"ט ויתרה, הזמנות לקוח, הזמנות רכש
    … קיימים כאלה כמובן…
    ניסיתי לקחת נתונים מטלבת PROJBAL לא מקבל תוצאות טובות

2) שאלה כללית יש לי SQL 2008 מותקן עם גישה לפריוריטי , מילבד בניית דוחות חיצוניים
    לא ניתן לגעת בבסיס הנתונים?
    למשל למחוק עמודה? לעדכן מפתח?
    גם הוספת טבלה לא ניראית בפריוריטי?

איזה תוכנות חיצוניות עובדות על בסיס הנתונים?

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • Replies
    היי,

1. מה הכוונה שלא נותן תוצאות טובות?
    קח בחשבון שהנתונים בטבלה הם דינמיים ומתעדכנים באמצעות פרוצדורה.

y12345
    משתתף
    למשל עם אוסיף BALANCE מתוך טבלת WARHSBAL
    זה לא מקום שמצביע על יתרה?
    שתי הטבלאות מצביעות על היתרה, רק שישנם הבדלים במאפייני התצוגה של אותו יתרה.
    ראשית כל, היתרה המצויינת בטבלת WARHSBAL מוצגת בהכפלה של פי 1000. זה בגלל שהעמודה מוגדרת כטיפוס INT ולא REAL ולכן אין היא יכולה לקבל נקודה עשרונית.

עוד מאפיינים:

1) WARHSBAL מציג כמות לפי יחידת מפעל. PROJBAL לפי היחידה הראשית.

2) WARHSBAL מציג בכל שורה כמות מלאי לפי כל הפרמטרים של יתרות המלאי כגון: סטטוס, מספר מנה, פעולה, וכו'.
    PROJBAL מציג סיכום של כל המלאים הזמינים בלבד של כל הסטטוסים של המלאי המסומנים כ-'בסיס לתכנון'.

אלון.

y12345
    משתתף
    תודה,
    משהו לגבי שאלה 2) ?
    צר לי. איני בקיא בנושא של גירסה 2008.
    עדיף שתפתח נושא חדש עבורו.

מה שאני כן יכול לומר, הוא שאני יכול לגשת לנתוני הטבלאות באמצעות קובץ אקסס בפורמט adp וגם לשנות משם נתונים אבל לשם הבטיחות, אני מונע מעצמי לשנות אלא רק במקרים חריגים ביותר שאני בטוח שאין הפרה של חוקי המערכת.

Lior
    מנהל בפורום
    אם אתה רוצה לשמור על האחריות של בית התוכנה על המערכת, אני לא מציע לך להתעסק איתו, אלא אם כן אתה יודע מה שאתה עושה.

באופן כללי, כל זמן שהפעולות שאתה מבצע ישירות על בסיס הנתונים הן פעולות קריאה אין בעיה. אם אתה מתחיל לכתוב, או לעדכן את הסכימה, או אפילו לכתוב סתם טריגר, אתה יכול לעשות נזקים שיחייבו שחזור מגיבוי.

אם יש לך רצון ספציפי ושאלות ספציפיות בנוגע למסד הנתונים ב 2008, אני לרשותך

y12345
    משתתף
    אני עובד עם BULK ברוב הפקעות
    בניתי דוח על סמך ניפוקים חסרים
    עם יתרה
    עמודת הרחבה :
    ROUND(WARHSBAL.BALANCE / PART.CONV)
    INT

קראתי גם למחסן
    יוצאות לי תוצאות לא מובנות ביתרה (במחסנים) גם אם אחלק ב 1000
    אין יתרות כאלו

מצרף דוח [file name=Book10.xls size=28672]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/Book10.xls[/file]

y12345
    משתתף
    היתרות במלאי לפחות בשורר הראשונה
    הם של מקט אב PART
    ולא של PART עם מזהה 1 (כמו שרציתי)
    האם אתה בדקת את רישום המלאים לפי כל "מפתחות" המלאי כגון: סטטוס, מנה, פעולה וכו'..? (ראה הסבר קודם שלי משאלתך הקודמת).

דרך אגב, אני רואה שרשמת ביטוי במיקום 508 שהוא בעצם שורת חיתוך בין WARHSBAL ל-PART. מהו הביטוי הזה? יכול להיות שרשמת קריטריון לא רצוי המגביל את פלט הדוח.

אני גם רואה שקיימים מיקומים במספרים 509,510 ואותם מספרים מופיעים בשדה "מספר עמודה" במיקומים אחרים. איני יודע אם יש לזה השלכות כלשהם. מעולם לא בניתי כך דוח. נסה קודם לשנות את מספרי המיקומים אל אחרים וספר לי אם זה שינה משהו.

בנוסף, שלח את קובץ ה-DUMP של הדוח שניתן יהיה לנתח אותו.

אלון.

y12345
    משתתף
    עד כמה שאני יודע אין קשר למיספור עמודות
    מצרף קובץ, מנסה לראות מלאי של PART1 במחסנים הכוונה בסוף להראות
    יתרה של פריט בפקע במחסן קבלן המישנה

אפרופו, גם לאחר התיעצות עם eshbel המערכת לא יודעת להראות מלאי של
    פריט BULK אצל קבלן מישנה.

כל הדוחות פונים למוצרי זווד. [file name=mlai.txt size=1079]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/mlai.txt[/file]

היית כל כך קרוב. מזהה החיתוך של מיקום 508 חייב להיות 1. הרי רשומות יתרות המחסן צריכים להיות מקושרים אל PART1.
    בנוסף, מזהה העמודה באותו מיקום צריך להיות בתוספת סימן (?0). הקישור לטבלת היתרות הוא OUTER JOIN.

השאלה היא האם התוצאות שתתקבלנה בדו"ח אכן יספקו אותך.

אלון.

[file name=UNIS_ISSPLANBYPART2_rev1.xls size=28160]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/UNIS_ISSPLANBYPART2_rev1.xls[/file]

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.