דו"ח הרשאות פשוט

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי דו"ח הרשאות פשוט

משתתף
    צהריים טובים,
    מזמן לא הייתי אצלכם *אבל* עכשיו אני עובד בתור מפתח פריוריטי בצורה מסודרת כשזו הגדרת התפקיד כך שאהיה פעיל יותר כאן, אני מקווה.

שאלה שאני מקווה שהיא מטופשת – יצא למישהו לבנות דו"ח שמציג את כל ההרשאות של משתמש בצורה פשוטה להבנה?
    כלומר – אם אני רוצה להציג את ההרשאות להנהלה אני לא יכול להביא את כל עץ ההרשאות המלא של כל משתמש או אפילו לא של כל קבוצת משתמשים.
    מעבר לכך שעץ ההרשאות הוא רק רובד אחד של הרשאות… שכן יש גם BPM וחוקים עסקיים וכו'…

אשמח לכל רעיון ו/או הכוונה.
    אדווח בשרשור זה על ההתפתחות בכל מקרה.

אורן

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    Efi Yacov
    משתתף
    הי אורן,

להלן דו"חות קיימים שאולי יעזרו לך:

1 – הרשאות לפי ראש קבוצה (דו"ח שלא אידיאלי)
    2 – דו"ח חוקים עסקיים (אם תשלוף הכל – תקבל את כל החוקים)

מקווה שזה יעזור 🙂

אורן קפלן
    משתתף
    תודה אפרים,
    את אלו אני מכיר – אבל כמו שאמרת – אני מקבל משהו שבמקרה הראשון "לא אידיאלי" זה אנדרסטייטמנט אם אני רוצה להציג להנהלה ולקבל אישורים מושכלים, ובמקרה השני נותן את כל החוקים העסקיים ולא רק את אלו הרלוונטיים למשתמש/קבוצה מסויימת.

האם יש משהו מעבר לשני אלו?
    איזה רעיון יצירתי למישהו?

יש לי כמה רעיונות אבל לפני שאני מתחיל לפתח, או לחסום בכיוון של הרעיונות שלי בלבד, אני מתייעץ.

אורן

אורן קפלן
    משתתף
    היי,
    רק בכדי לעדכן – בסוף אני בינתיים לא מפתח את העניין הזה.
    אשתמש במערכת הקיימת ובמקרה הצורך אפתח בהמשך.
    אם מישהו רוצה רעיונות – יש לי כמה דברים די מתקדמים (כולל קבצי עדכון).

אורן

אלמוני
    אורח
    היי,
    אשמח לשמוע על הרעיונות שלך בענין, הנושא הזה חשוב מאוד לכל מי שעובד בחברה ציבורית או חברה בת של חברה ציבורית.
    אורן קפלן
    משתתף
    היי שוגי,
    אני חשבתי לבנות מערך טבלאות שיהיה מקביל לטבלאות ההרשאות הקיימות או לפחות רק אלו שרוצים לעקוב אחריהן ומערך מסכים ודו"חות מקביל להזנה והשוואה של הרשאות קיימות ורצויות.
    יש לי התחלה של בנייה של מערך כזה אבל בדיעבד זה בנוי מעט עקום – אני מניח שאתה יכול לאפיין את זה לא רע בעצמך.
    אם אתה רוצה עזרה – אני כאן.

בהצלחה

אורן

dan
    משתתף
    היי תודה על המידע זה עזר לי המון 🙂

חניה בתל אביב
    חניה רמת גן

אורן קפלן
    משתתף
    בכיף – בשביל זה אנחנו כאן 🙂
מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)