דוח נתקע בשלב הכנת ה-HTML

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי דוח נתקע בשלב הכנת ה-HTML

משתתף
    none
    שלום,

יש לי דוח HTML. אני הוספתי בהדרגה כמה טבלאות ועמודות חדשות אליו.

בהוספה אחרונה של טבלה ועמודה לדוח בהרצה הוא נתקע בשלב הכנת ה-HTML.

כאשר אני הסרתי את הטבלה ועמודה חדשה הדוח רץ כרגיל.

הוספתי טבלה ועמודה אחרת ושוב נתקע בשלב הכנת ה-HTML.

למה זה יכול להיות?

האם קיימת מגבלה להצגת כמות העמודות בדוח HTML?

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • Replies
    NoamN
    משתתף
    none
    בדו"ח HTML, אני מניח שאתה מתכוון לדו"ח רגיל, לא למסמך HTML (כמו הדפסת הזמנת לקוח).

מבלי לראות את הדו"ח ואת מה שהוספת, ההסבר השכיח יהיה שאין קשר בין הטבלה שהתווספה לבין שאר השדות בדו"ח. לדוגמא, אם התווסף CUSTOMERS.CUSTNAME ואין קשר בין CUSTOMERS.CUST למשהו אחר, המחולל ינסה להפיק את הדו"ח עבור כל לקוח שקיים וסביר להניח שזה ייקח זמן רב!

נניח שהתווספו שדות מטבלאות א' וב' בהצלחה אך הוספת טבלת ג' גורמת לבעיה. מה קורה אם מוסיפים א' ואת ג' אך לא את ב'? כך אפשר לבדוק אם מדובר במגבלת מספר שדות (לדעתי, אין, אבל לא מזיק לבדוק) או ענין של הקשרים בין טבלה ג' לשאר הדו"ח.

בקיצור, אנחנו צריכים פרטים נוספים.

Tats
    משתתף
    none
    תודה רבה על תשובתך נועם!

בדקתי. כל הקשרים תקינים.

אז התעוררה שאלה חדשה בנוגע לאותו הדוח. ואולי זו הסיבה?

יש לי טבלה פרטית שאני צריכה להציג נתונים ממנה ולגשת אליה יותר מ-6 פעמים. כמובן כל אחד עם מזהה שלו.

עד ההוספה השישית (0-1-2-3-4-5) הכל תקין. ברגע שאני מוסיפה עוד פעם עם מזהה 6 הדוח נתקע.

כמה פעמים אפשר לקשר אותה טבלה לדוח? האם יש מגבלה כלשהי?

NoamN
    משתתף
    none
    עקרונית לא אמורה להיות בעיה כזו. אני מכיר מסכים שיש להם ארבע הפניות (אם לא יותר) לטבלת USERS ואני הוספתי הפניה משלי לכן חמש או שש בהחלט אפשרי.

האם את יכולה להפוך את הדו"ח לשאילתת SQL והלריץ אותה ב-WINDBI? כל שימוש בטבלה הפרטית דורש ALIAS שונה (אפשר גם להשתמש בשם הטבלה עם סיומת מספר, כמו USERS USERS1 וכד').

האם יש משהו מיוחד לגבי הטבלה השישית? כמו ששאלתי קודם, מה קורה אם את מסירה את הטבלה החמישית אך כן משתמשת בטבלה השישית? כך אפשר לראות אם הבעיה נובעת מעודף טבלאות או משהו בטבלה הספציפית.

Tats
    משתתף
    none
    תודה נועם.

טבלה שישית לא שונה מחמישית/רביעית/שלישית…

אני אנסה ב-WINDBI.

yitzchok
    משתתף
    IL
    יש מסקנות?

זה מזכיר לי משהו שהיה אצלי לפני כמה שנים.

עד כמה שאני זוכר היה קשור לשכבה של השכתוב מה-SQL של פריוריטי ל-SQL של הדטהבייס מתחת. או שהתרגום עצמו הסתבך והתעכב בגלל מספר הטבלאות (או מופעים של אותה טבלה, אני לא זוכר) או שבגלל כמות הטבלאות יצאה שאילתא לא יעיל וזה הקשה על הדטהבייס מתחת.

אני לא אומר שזה בטח מה שקורה כאן אבל הייתי חושש שיכול להיות משהו דומה.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    Tats
    משתתף
    none
    הי,

בדקתי ב-windbi. לא היו בעיות.

אז המסקנות הם.. שתוך כדי נסיונות אתמול הרסתי את הדוח לגמרה. הייתי חייבת דחוף לשחזר אותו ולכן העתקתי את המקורי והתחלתי להוסיף את הטבלאות אחד אחד. אחרי כל הוספה של טבלה והעמודות הרצתי את הדוח. בשלב מסוים הוא נתקע. וראיתי שזה בגלל חיבור לא נכון בדוח המקורי 🙂 תיקנתי את החיבור והמשכתי להוסיף עוד טבלאות ועמודות. לשמחתי לא נתקלתי יותר בשום בעיה.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)

תגיות: 

• יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.