הגדלת פונט בחשבונית מס

פורומים שימוש במערכת הגדלת פונט בחשבונית מס

• This topic has 3 תגובות, 2 משתתפים, and was last updated לפני 7 שנים by אלמוני.
    משתתף
    שלום,
    יש לי הערה על תנאי התשלום למטה בחשבונית.
    הייתי רוצה שזה יודפס גדול יותר, איך אני משנה את הגודל של הפונט?
    אשמח להסבר מפורט, כי אני ממש לא מכירה איך מגדירים את ההדפסה.

תודה~!!

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    אלמוני
    אורח
    צריך לפתוח את מחולל הדו"חות ולכתוב בו שם דו"ח WWWIV_5.
    השדה "תנאי תשלום" מופיע בשדה מספר 11.
    צריך להגיע לשורה הזו ולהיכנס למסך הבן "עמודות הדוח – עיצוב HTML" וללשונית "עיצוב". באמצעות השדה הראשון לשונית, "שם גופן", קובעים את גודל הגופן. אני משער שכרגע כתוב "פונט טופס-נתוני שורה". אפשר לשנות אותו אל Arial,2,Bold או Arial,3,Bold (או אפילו יותר גדול) עד שמקבלים את הגודל הרצוי.
    yitzchok
    משתתף
    IL
    נעם

יש סיבה שאתה מציע שינוי מסוג זה ולא דרך כלי העיצוב?

אני מודה ששינוי כזה עשוי להשפיע על כל תצורות ההדפסה של כל התעודות שכוללות דו"ח זה (זאת אומרת גם חשבונית מרכזת וכו') בבת אחת, אבל
    אולי רוצים שינוי יותר ממוקד? (בנושא כתוב חשבונית מס דווקא)

נעה

שתדעי שאפשר גם לעצב באופן מאוד ממוקד.

יש ללחוץ קליל ימין על פרוצדורת ההדפסה של חשבונית מס מהתפריט של פריוריטי, לבחור עיצוב דו"ח, לנווט לתצורה הרצויה (אולי לחזור על כמה) עד שגיעים עד לשדה המדובר, ושם לוחצים בקליק ימין ובוחרים מאפייני שדה. שם אפשר לשנות את העיצוב.

רק אזהיר שלפעמים (מהנסיון שלי) זה יכול להשפיע על העיצוב של שדות מסביב ואז צריכים לסדר אותם חזרה.

מה שכן, זאת הדרך העיקרית המיועדת לשמתשמים רגילים לעצב דו"ח.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    אלמוני
    אורח
    יצחק – מדובר בענין פסיכולוגי: "כל בעיה נראית כמו מסמר אם הכלי היחיד שיש לך הוא פטיש". אני נוטה לחשוב במונחים של דו"חות, פרוצדורות וטבלאות, ופחות במונחים של ממשק.

חשבתי בערב על האפשרות של עיצוב השדה דרך התפריט. לא הייתי בטוח שניתן לשנות את הגופן, אך מעבר לכך, יתכן שצריך לשנות בעיצובים רבים בדו"חות רבים. שינוי הגופן בשדה בדו"ח דורש שינוי אחד בלבד.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.