הגדרת פרוצדורה כרב חברתית

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הגדרת פרוצדורה כרב חברתית

משתתף
    שלום לכולם,

יש לי דו"ח שאינו מושך ישירות את הנתונים מטבלאות המערכת, אלא מתוך STACK4 שמקבל פלט מפרוצדורה שיש בו שאילתא SQL.

הייתי רוצה לשנות את השאילתא כך שימשוך מכל החברות (או מהחברות הנבחרות בעבודה רב-חברתית, זה לא משנה) את הנתונים ויזין אותם לSTACK4.

הוספת ENVIRONMENT.DNAME עם תנאי DNAME=SQL.ENV כמו בדו"ח פשוט לא פותר לי את זה, הוא מושך רק את הנתונים של הסביבה ממנה אני עובד.

כאשר אני מריץ את הקוד בWINDBI בIN ALL COMPANIES הוא מושך כמו שצריך.

תודה רבה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    בשלוף מהזכרון נראה לי שיש טבלת STACK4ENV

תשתמש בה במקום

קורסור על סביבות רלוונטיות בתוך שחב ה-SQLI סביב ההכנה של טבלה זו

הכי בטוח, תעבור על כלל הסביבות (יש לזה מחיר בביצועים) (אא"כ אתה רוצה לנסות להתחשב במה הדו"ח הרב-חברתי יעשה)

בדו"ח תביא מהטבלה רק רשומות בהן רשמת את הסביבה ששווה ל- SQL.ENV

זאת תשובה די מקוצרת, מקווה שהכוונה ברורה.

אם לא, שאל שאלות יותר ממוקדות, כולל על מה שכתבתי.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    cshames
    משתתף
    היי יצחק,

תודה רבה על התגובה, אבל עליתי בסופו של דבר על פתרון בעצמי, בשביל הדורות הבאים אסביר בקצרה מה עשיתי.

כתבתי את פעולת מניפולציית הדאטא ושליחה לSTACK4 כSUBROUTINE. מחוץ לSUBROUTINE השתמשתי בפקודת ENV כדי לשנות את הסביבה, ואז מיד אחר כך הפעלתי את הSUBROUTINE. השתמשתי ב"תור" של פקודות ENV וקריאות לSUBROUTINE  וזה עבד פיקס.

בSUBROUTINE עצמו השתמשתי במשתנה שכיניתו אותו ביצירתיות INDEX שעולה ב1 כל פעם שהSUBROUTINE רץ, והשתמשתי בו כקלט למפתח של STACK4 בפקודת INSERT.

מין הסתם שהפתרון הזה מושך מרשימה קבועה של חברות, אז יש פשרה על הדינמיות של הדו"ח אבל לצרכים שלי זה בסדר גמור.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שנים, 9 חודשים ע"י cshames.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.