הוספת הפעלה מסוג choose-field לעמודה

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הוספת הפעלה מסוג choose-field לעמודה

אורח
    שלום לכולם,
    אולי מישהו יוכל לסייע לי,
    בניתי טריגר חדש מסוג choose-field והוא עובד כמתוכנן
    הסבר כללי
    את הטריגגר הנ"ל שבניתי הוספתי לעמודה שכבר עבד עליה טריגר choose-field מקורי של אשבל, ואני ניסיתי למחוק אותו או לחלופין לבצע הסתרה של הקוד שלו, אך לשווא ניסיתי 🙁
    תמיד קיבלתי הודעת שגיאה שאין לשנות הפעלה מקורית וכו'…
    אז מה שעשיתי לטריגר שאני הוספתי בחרתי שם AKAD_CHOOSE-FIELD וכך דאגתי שהוא יופיע לפני הטריגר המקורי. וכך בעצם הוא הטריגר שמופעל, כאשר המשתמש לוחץ F6 על העמודה במסך.
    השאלה שלי היא כזאת-
    האם אני צריך להעיף את הטריגר המקורי וכיצד?
    האם אין בעיה בכך שעל עמודה אחת יש שני טריגרים מאותו הסוג(CHOOSE_FIELD) ואני בעצם צריך להשתמש רק באחד מהם(זה שאני הוספתי)?
    תודה רבה מראש,
    יאיר.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    123
    משתתף
    אני לא הייתי נוגע בעמודות סטנדרטיות של המערכת, בטח לא משנה להם טריגרים. מה גם שבכל עדכון מהדורה הקוד שכתבת ימחק או שהעדכון יתקע.
    למה לא תפתח עמודה חדשה ע"פ הנהלים שלהם, תעתיק את המידע תסתיר את העמודה המקורית ותעשה איזה טריגרים שאתה רוצה.
    אורן קפלן
    משתתף
    אפשר לעשות את מה שינאי הציע – שזה פתרון מעולה.
    החסרון הוא שעדיין בשדרוג נשבר הפיתוח.
    הפתרון שלך, אם תבנה אותו נכון (טריגר נפרד ולא עדכון טריגר קיים), עדיין יעבוד אחרי שדרוג, בתנאי שלא שינו יותר מדי את המסך.
    החסרון הוא שאם שינו מעט כך שהבחירה שלך נשברה אבל תיקנו את הסטנדרט אז לא בהכרח תהיה בכלל בחירה ואז לעשות לזה debug זה סיוט.

בקיצור – הכל עניין של תיעוד.
    אם התיעוד מעולה ובשימוש מתמיד – לא משנה איזו אפשרות תבחר זה יהיה ישים אם זה יעבוד.

לגבי השאלה שלך, יאיר, אני לא באמת יודע לענות בלי לעשות נסיונות.

בהצלחה בכל מקרה.

וחג שמח! 🙂

אורן

Niv Dekel
    משתתף
    אין שום בעיה שיש 2 טריגרים
    choose-field על אותו שדה, הם עובדים לפי סדר..

גמר חתימה טובה
    erp-solutions

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.