הוספת מסך טקסט

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הוספת מסך טקסט

משתתף
    שלום,
    אני מנסה להוסיף מסך טקסט נוסף למסך "הזמנות לקוח".
    הקמתי טבלה והעתקתי את המסך הקיים ואת כל הטריגרים, הכל נראה תקין, רק לאחר שאני רושם טקסט אני מקבל הודעה: "טקטס זה נמצא בעריכה ע"י משתמש אחר המסך יוצג לקריאה בלבד".
    כנראה המערכת משייכת את המסך שהקמתי למסך שקיים וזה כנראה בגלל החוק שקיים על עמודה "ORD" החוק אומר:
    ORD$$:. קיים מסך טקטס נוסף במסך הזמנות לקוח שנקרא: הנחיות לביצוע וגם בו על עמודה ORD יש את אותו חוק רק עם תוספת של -.
    האם זאת הבעייה? מקווה שהייתי ברור.
    תודה,
    יניב
מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    הי יניב.
    אתה מעדכן את הטבלה הסטנדרטית.זה לא תקין. תקים טבלה זהה בשם שונה עם אותו מפתוח כמו של Orderstext.
    יניב
    משתתף
    ליאור,
    אני לא מעדכן את הטבלה הסטנדרטית. הקמתי טבלה חדשה בשם זהה כפי שרשמת והמפתוח זהה למעט עדיפות העמודה, זה קריטי?
    תודה,
    יניב
    Lior
    מנהל בפורום
    1.כן
    2.האם דאגת לשנות גם את הטריגרים בעמודות ובמסכים
    יניב
    משתתף
    אני לא מצליח לגרום לכך שהעדיפות תהיה זהה למסך המקורי(ניסיתי באמצעות הפרוצדורות ולא מסתדר).
    2.העתקתי את הטריגרים ושיניתי את שם הטבלה שמשתנה.
    מצ"ב DUMP של המסך ושל הטבלה.תודה,
    יניב [file name=________.doc size=20992]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/________.doc[/file]
    יניב
    משתתף
    מצ"ב מעודכן.
    תודה,
    יניב [file name=________-20272f357060b0c5f7a1769af875816d.doc size=40960]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/________-20272f357060b0c5f7a1769af875816d.doc[/file]
    Lior
    מנהל בפורום
    תקים טבלה חדשה כמו שצריך.
    היי יניב,

שלחתי אליך למייל את הקובץ ששלחת עם הפתרונות לבעיה כהערות שוליים.
    המיפתוח שלך קצת שונה מהמיפתוח של טבלת טקסט סטנדרטית ולכן הוספתי לקובץ הנחיות לתיקון המפתח לעמודת TEXTLINE.

הערה חשובה
    ביצוע שינויים במפתחות טבלה לרוב מסוכן ועלול למחוק נתונים בטבלה. זאת הסיבה לחשיבות ביצוע גיבוי לפני השינוי.
    אבל במקרה שלך אין חשש למחיקת נתונים היות ולא קיימים נתונים בטבלה שיצרת.

אלון.

[file]

נ.ב.
    מישהו יכול לתת לי הסבר כיצד מצרפים קובץ לפורום?

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.