הוספת עמודה חדשה לשני מסכים שונים

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הוספת עמודה חדשה לשני מסכים שונים

אורח
    שלום,
    הוספתי עמודה חדשה לטבלה של מסך "משלוח לקבלן משנה/הורדת זווד, עם הודעות שגיאה/אזהרה חדשות וטריגר + הוספה לתעודת העברה, לדו"ח תנועות למחסן ולמסך לוג תנועות מלאי .
    הכל עובד יפה אבל,
    עכשיו מבקשים ממני שאותה עמודה תופיע גם במסך העברות בין מחסנים + הדפסת התעודה.
    מכיוון שזאת טבלה אחרת אני לא בטוח איך להוסיף אותה למסך הנ"ל או שבכלל צריך בכלל שהעמודה תהיה מטבלה שלישית ולא מאחת הטבלאות של המסכים שציינתי.
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 21 סה״כ)
  • Replies
    אלמוני
    אורח
    WOW איזה מבול של תגובות…
    היי
    לא כל כך ברור מה אתה צריך לעשות.
    בכל מקרה אתה יכול לקשר את הטבלה הנוספת דרך שדה / שדות המפתח שלה.
    תבדוק על בסיס הטבלה שאתה עובד איתה אם יש מפתח זר שהוא זהה למפתח הראשי לטבלה שאתה רוצה להוסיף ממנה עמודות.
    אם אין מפתח כזה אתה יכול להוסיף .
    ברגע שיצרת את הקישור ביו הטבלאות ברמת הדו"ח אז אתה יכול להציג איזה עמודה שאתה רוצה מהטבלה החדשה.
    מקווה שעזרתי.
    אלמוני
    אורח
    שלום רב,
    בכללי זה עוזר, אני צריך קצת יותר ספציפי.
    מה שאני צריך לעשות זה להביא לכך שעמודה מסויימת תופיע גם במסך אב של משלוחים לקב"מ וגם במסך האב של העברה בין מחסנים.
    אח"כ זה צריך להופיע גם בהדפסות של התעודות ממסכים אלו, בדוחו"ת ובלוג תנועות מלאי.
    השאלה המרכזית היא האם ניתן "לשתף" עמודה שהוספתי לטבלה של "משלוח לקב"מ " עם מסך העברה בין מחסנים או שצריך לקחת עמודה מטבלה שלישית.
    אם … שלישית ? אז מאיזה.
    אם לא אז איך נכון לבצע את ה"שיתוף" ?

האם עכשיו זה מובן יותר ?

PriorityDev
    משתתף
    IL
    שוגי, אתה רוצה לקשר בין שתי התעודות?
    שוגי
    אם אני מבין נכון ,אתה הוספת עמודה לטבלת " DOCUMENTS
    אלמוני
    אורח
    כן,
    היתכן שזה בעצם לא בעיה כי שני המסכים יושבים עליה ?
    יפה אמרת ידידי 🙂
    יפה אמרת ידידי 🙂
    PriorityDev
    משתתף
    IL
    היתכן שזה בעצם לא בעיה כי שני המסכים יושבים עליה ?

זה לא כל כך פשוט, כי אתה רוצה לקשר שתי סוגי תעודות שונות, כלומר, לחתוך DOCUMENTS ל- DOCUMENTS

אלמוני
    אורח
    זה בסדר, השאלה הייתה מוקדמת מדי, הוספתי וזה עובד.
    השאלה הבאה היא האם ניתן לשנות את העמודה הזאת כך שבמסך לוג תנועות מלאי תהיה אפשרות של בחירה כשרוצים לשלוף ב F11 לפי אחת מהאפשרויות. (כמו ששולפים לפי מחסן מסויים וכו…)
    פרט ,נמק והסבר
    או במילים אחרות : תהיה חייב לציין איזו עמודה הוספת כדי שניתן יהיה לענות לך (אותך… סתם;) )
    אלמוני
    אורח
    עמודה מטיפוס CHAR ברוחב 24 לטבלת יסוד DOCUMENTS הוספה גם למסך לוג תנועות מלאי.
    לעמודה יש הגדרה של הודעות אזהרה/שגיאה וטריגר.
    המשתמש יכול לבחור בעת ביצוע התעודה את אחת ההודעות שהגדרתי (מס' מבנה) וזה יופיע גם בהדפסת התעודה.
    המשתמשים רוצים להוציא בשליפה ממסך לוג תנועות מלאי את כל התנועות לפי מס' מבנה, אפשר לרשום משהו עם כוכבית.
    האם אפשר ליצור אפשרות ללחוץ על חץ קטן ולבחור אחת האפשרויות ?
    אם אני מבין נכון, לפי מה שאתה אומר אתה הוספת עמודה למסך "לוג תנועות מלאי " בשם "מס' מבנה" שעליו יש טריגר של CHOOSE -FIELD
    שבו הגדרת כמה הודעות בחירה?
    אלמוני
    אורח
    בוקר ר טוב,
    לא, את העמודה עם CHOOSE -FIELD וטריגר הוספתי למסכי המשלוח לקב"מ והעברה בין מחסנים + לוג תנועות מלאי.
    מה שמבקשים עכשיו זה שבלוג התנועות במצב של F11 תהיה אפשרות לבחור מבין האפשרויות ולא רק לרשום משהו (נניח *5* וכדומה).
    האם זה בכלל אפשרי ?
    תנסה לפתור את זה בכך שתוסיף בעמודת המסך ב"לוג תנועות מלאי " את אותו הטריגר כמו שהוספת במסכים הקודמים.
    תעדכן בבקשה מה יצא.
מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 21 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.