הוספת עמודה לשורה

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הוספת עמודה לשורה

משתתף
    שלום,

בתעודת משלוח ללקוח ניתן לקשר מספר RMA, ולראות את תנועת המלאי "בלוג מספרי RMA".

שאלתי היא:

האם ניתן לקשר מספר RMA לשורה בתעודת משלוח?אני מעוניין להוציא מספר מוצרים/מכשירים בתעודת משלוח אחת ושיהיו מקושרים לכמה מספרי RMA.ׁ(לכל מוצר נפתח מספר RMA).

מקווה שהסברתי ברור.
    אין לי את מודול השרות.

הבאתי את החיתוך הקיים "משלוחים ללקוח" למסך "משלוחים ללקוח פירוט" . העמודה תעודה אכן מופיעה אך כשאני מעדכן ויורד שורה הנתון לא נשמר.

תודה,

יניב

מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • Replies
    Lior
    מנהל בפורום
    יניב שלום,

מסך מספרי RMA שייך למודול מספרים סידוריים ולא למודול השירות. ולכן אין לך בעיה בנושא הזה.
    טבלת היסוד שלו היא DOCUMENTS ולכן אתה צריך לשמור ברמת שורת תעודת המשלוח עמודה פרטית שתכיל את DOC של רשומת ה RMA המקושרת. עד כאן תיאוריה.

אנא פרט אילו עמודות (כולל מוסתרות) הוספת למסך TRANSORDER_D כולל הקישורים ?

יניב
    משתתף
    ליאור,
    ביצעתי את החיתוך לפי הסדר הבא:(עמודה מוסתרת)
    RMADOC DOCUMENTS
    חיתוך עם:
    DOC DOCUMENTS

לאחר מכן הוספתי עמודה נוספת:
    DOCNO DOCUMENTS

יצאתי את המחולל לאקסל(מצ"ב) גם בו ניתן לראות את מה שהעברתי למסך TRANSORDER_D.
    תודה,
    יניב [file name=Book2-134b2b10eefef46addfd6fc4f3acee3b.xls size=91136]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/Book2-134b2b10eefef46addfd6fc4f3acee3b.xls[/file]

יניב
    משתתף
    ליאור,
    אני לא רוצה להציק אבל זה קצת דחוף לי.
    יש לך תשובה???
    תודה,
    יניב
    yitzchok
    משתתף
    IL
    יניב שלום

כנראה שלחת את העמודות שיש ב DOCUMENTS_D

כמו שכתוב ליאור, אם אתה רוצה לשמור קשר לתעודת RMA ברמת שורת פריט בתעודת משלוח אתה צריך להוסיף עמודה פרטית:

טבלת היסוד שלו היא DOCUMENTS ולכן אתה צריך לשמור ברמת שורת תעודת המשלוח עמודה פרטית שתכיל את DOC של רשומת ה RMA המקושרת. עד כאן תיאוריה.

אנא פרט אילו עמודות (כולל מוסתרות) הוספת למסך TRANSORDER_D כולל הקישורים ?

כדי שנוכל לעזור לך אנא שלח גליון דומה של TRANSORDER_D כך שנוכל להבין עד היכן הגעת עד כה.

יצחק

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    יניב
    משתתף
    יצחק,
    טרם הגעתי לשום דבר.
    בקובץ שצירפתי הצגתי את מסך "משלוחים ללקוח" שממנו אני מנסה לקחת את החיתוך למסך מספרי RMA.
    יניב
    yitzchok
    משתתף
    IL
    OK אני מבין יותר טוב עכשיו, שמתי לב הפעם למה שכתבת

הבאתי את החיתוך הקיים "משלוחים ללקוח" למסך "משלוחים ללקוח פירוט" . העמודה תעודה אכן מופיעה אך כשאני מעדכן ויורד שורה הנתון לא נשמר.

נתחיל בהתחלה: הקשר הקיים הוא ברמת משלוח ולא ברמת פריט במשלוח. אם תרצה לשמור מספר RMA ברמת פריט אתה צריך לתת למערכת מקום לשמור את הקשר.

ממה שהבאת ממסך DOCUMENTS_D אנחנו רואים שאנחנו צריכים לשמור ערך של DOC שהוא הDOC של תעודת ה-RMA. ב-DOCUMENTS יש עמודה מיועדת לכך שנקרא RMADOC. בטבלת הפירוט אין עמודה כזו ולכן תצטרך ליצור עמודה פרטית. בלי עמודה לשמור את הערך, תראה תופעות כמו אי-שמירה. נדמה לי שמה שניסית לעשות היה לשמור את הערך ב-RMADOC ב-DOCUMENTS, שזה לא מה שאתה רוצה לעשות…

האם אתה איתנו עד כאן?

(אני רוצה לעשות את זה צעד צעד, כמה שיותר אם זה דחוף לך כי לא שווה לטעות. גם אנחנו (המנוסים) יכולים לעשות נזק כשאנחנו מרגישים לחוצים)

יניב
    משתתף
    יצחק,
    זה לא כזה דחוף שזה מלחיץ. זה בסדר.
    בכל מקרה,
    לא הסברתי מה השימוש של זה:
    אני רוצה לראות במסך "מספרי RMA" >>>>>מסך בן "לוג מספרי RMA" את התנועות שביצענו למכשיר.אני פותח לכל מכשיר תעודת RMA ומעוניין בתעודת משלוח אחת להוציא מספר מכשירים ושכל אחד יתועד בלוג מספרי RMA.
    לכן, נראה לי שהוספת עמודה פרטית לא רלוונטית.
    יניב
    yitzchok
    משתתף
    IL
    על בסיס מבט מהיר על המסך עליו אתה מדבר אני מבין כך:

אם תרשום תעודת משלוח אחת שקשורה לתעודת RMA (בכותרת) ותרשום מספרים סידוריים במסך בן "רישום מספרי מכשירים" של "משלוח ללקוח – פירוט" אז תראה את התנועות במסך "לוג מספרי RMA".

בעצם הרשומה שרושמים במסך "רישום מספרי מכשירים" היא אותה רשומה שרואים במסך "לוג מספרי RMA". לכן אם אתה רוצה שבתעודה אחת, כל שורה תהיה קשורה לתעודת RMA שונה, תצטרך להתערב בקישור הקיים במערכת.

מצד אחד, השינוי, אם היינו רוצים לעשות את זה, נראה די פשוט. אבל זה נוגד לכללים לפיתוחים חיצוניים כי אסור לנו לגעת בנתונים בעמודות הסטנדרטיים או לשנות את הלוגיקה של עדכונים בשדות כאלה. אין דרך לחזות את התוצאות של התערבות כזו.

בואו נראה אם ליאור יחלוק עלי – הוא יותר מנוסה בפן הזה.

נראה לי שאין לך ברירה אלא לרשום תעודות משלוח נפרדות. סליחה!

Lior
    מנהל בפורום
    הי יניב,

כמו שיצחק אמר. צריך קצת "להתערב" במערכת הסטנדרטית. ב 99 אחוז מהמקרים אני לא אוהב לעשות את זה. אתה נפלת על האחוז :). אני לא צופה שתתפתח מזה איזושהי בעיה.

מה שכן, אני חושב שזו עבודה למתכנת מנוסה. לא אכפת לי להגיד לך מה לעשות, אבל זה יהיה ארוך ומייגע ועם ההפסקות שאני ואתה לוקחים מהפורום בשביל העבודה השוטפת שלנו זה יכול לקחת גם ימים. לעומת זאת, תוכניתן ממוצע אמור לעשות את זה בשעה-שעתיים. אתה גם מרויח בזה "שולחן לדפוק עליו" אם משהו משתבש.
    לשיקולך.

מארק
    משתתף
    none
    דעתי דרך הלגיטימית –
    להוסיף קישור חדש + מסך לוגים חדש (גם לא סיפור)

*** בכל מקרה עדיף להחליט לעבוד רק בשיטה אחד – או RMA לשורה או לתעודה.

יניב
    משתתף
    ליאור,מרק,יצחק!!!!
    מקבל את ההמלצה לרדת מזה בינתיים.
    חשבתי שזה פחות מורכב.
    תודה על התמיכה וחג שמח:)
    יניב
מוצגות 11 תגובות – 1 עד 11 (מתוך 11 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.