הוספת פרמטר בבחירת מוצר

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הוספת פרמטר בבחירת מוצר

משתתף
    היי,

אני רוצה להוסיף את המלאי הזמין למכירה בכל חיפוש של מוצר

ז"א שאם פותחים הזמנה/ח-ן/ת.משלוח וכדו', כאשר לוחצים F6 לחיפוש המוצר הרצוי אז בנוסף למק"ט ולתאור המוצר, אני רוצה שיהיה לי גם את יתרת המלאי.

ניסיתי להוסיף להפעלה SEARCH-NAME-FIELD ו-SEARCH-DES-FIELD של מסך LOGPART

כאשר עשיתי F6 בשדה מק"ט במסך כרטיס פריט (או כל מסך אחר שיש בו בחירת פריט) קיבלתי שגיאה: Variable with 2 different types: Par3

1. האם זה המקום הנכון לשנות? (כמובן שאם כן אז אוסיף הפעלה משלי)

2. אם כן, למה אני מקבלת שגיאה זו? ואם לא, אז מה המקום הנכון?

תודה מראש!

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    NoamN
    משתתף
    none
    איך את קובעת מה המלאי הזמין לפריט?

כדי להציג, אני מציע להחליף את PART.PARTDES בביטוי כמו

STRCAT (PART.PARTDES, ' ' , RTOA (REALQUANT (SUM (WARHSBAL.BALANCE)), 2))

אפשר לנסות להציג את החצי השני של הביטוי הנ"ל (החל מ-RTOA) כפרמטר שלישי למשפט SELECT ולא לבצע STRCAT: אין לי נסיון בזה.

sava
    משתתף
    מכיוון שאני צריכה להוריד הזמנות פתוחות שלא כוללות הזמנות מסוג מסויים אז יש כבר שדה חישובי שעשיתי בעבר שמשמש כיתרת מלאי זמין למכירה.

האם להחליף את הטריגר שאמרת בהפעלת הsearch במסך כרטיס פריט? או לעשות זאת בכל מסך בנפרד- הזמנות, חשבוניות וכו'? ואם כן, באיזו הפעלה? בchoose-field?

תודה

NoamN
    משתתף
    none
    מספר הערכים שניתנים להצגה באמצעות CHOOSE-FIELD נקבע בקבוע מערכת CHOOSEROWS, כאשר הערך המחדלי 150. נדיר שניתן להשתמש בו לצורך הצגת פריטים.

*אבל* אם את צריכה את החיפוש כולל המלאי הזמין במסך ספציפי בלבד ולא בכל מקום, הייתי מוסיף הפעלה מותאמת לשדה PARTNAME במסך הזה . אמנם ניתן להוסיף קידומת פרטית ל-CHOOSE-FIELD, אבל SEARCH-NAME-FIELD ו-SEARCH-DES-FIELD חייבים להופיע ללא שינוי שם. זה אומר שלא נוגעים במנגנוני החיפוש במסך PART.

sava
    משתתף
    תודה על המענה.

הוספתי choose-field פרטי לשדה PARTNAME במסך פירוט הזמנה ולא עובד. רואה רק את המק"ט ואת תיאור המוצר…

NoamN
    משתתף
    none
    את צריכה להוסיף טריגרים מותאמים ל-SEARCH-NAME-FIELD ו-SEARCH-DES-FIELD. אני משער שיש לכם יותר פריטים מאשר ערכו של הקבוע CHOOSEROWS.
    • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שנים, 9 חודשים ע"י NoamN.
    sava
    משתתף
    שוב תודה!

הוספתי את הטריגרים של SEARCH-FIELD לשדה PARTNAME וזה אכן עובד. מה שמוזר שאני צריכה ללחוץ פעמיים או יותר על F6 כדי שיפתח…

בנוסף, החיפוש לפי שם מביא לי מלאי, מק"ט, תיאור – משמאל לימין למרות שרשמתי לו מק"ט, מלאי, תיאור.

בחיפוש לפי תיאור הוא אכן מביא את הסדר הנכון אבל אין רווח בין המלאי לתיאור למרות שהוספתי…

NoamN
    משתתף
    none
    יתכן שמוגדרת רשימת פריטים ללקוח ההזמנה. במקרה כזה, F6 קודם מעלה את רשימת פריטים הפרטית.

(אי) סדר השדות קשור לבעיות שיש לפריוריטי להציג מלל בעברית וספרות ביחד.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.