הוספת שדה למסך "עדכוני פרטים לחשבוניות"

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הוספת שדה למסך "עדכוני פרטים לחשבוניות"

משתתף
    היי,

הוספתי למסך "עדכוני פרטים לחשבוניות" את השדה "נהג" וכאשר מעדכנים שם את הנהג, אז בירידת שורה הנהג נעלם.

למה זה קורה?

תודה

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • Replies
    NoamN
    משתתף
    none
    באיזו טבלה נמצא שדה הנהג? מה טבלת הבסיס של המסך? כנראה את צריכה לשמור את שדה הנהג בטבלה המתאימה בהפעלת BUF שתיקרא מ-POST-INSERT ו-POST-UPDATE
    sayo
    משתתף
    תודה וזה מה שעשיתי.

זה מה שכתבתי ב-BUF:

SELECT SHIPPER INTO :$.SHIPPER FROM SHIPPERS
    WHERE SHIPPERNAME = :$.@ AND SHIPPER <> 0;

NoamN
    משתתף
    none
    אין שדה SHIPPER במסך CIVDETAILS, לפחות אצלי. האם הוספתם שדה פרטי SHIPPER לטבלת INVOICES? אם כן, עמודת המסך צריך להיות משהו כמו TEST_SHIPPER וטבלת SHIPPERS צריך להיות עם מזהה 5 (או יותר גדול)
    sayo
    משתתף
    לא פרטי

פשוט הוספתי את שדה SHIPPER עם חיתוך לטבלת INVOICESA

כנראה שזו הבעיה…

סליחה על הבורות, אבל במקום החיתוך עם טבלת INVOICESA אני צריכה להוסיף שדה חדש לטבלת INVOICES ולעשות חיתוך של SHIPPERS.SHIPPER עם INVOICES.SHIPPER?

sayo
    משתתף
    התכוונתי,

SHIPPERS.SHIPPER עם INVOICES.TEST_SHIPPER?

NoamN
    משתתף
    none
    תסתכלי ב-CIVDETAILS, הפעלה BUF3: כאן נעשית שמירה של כל השדות הסטנדרטיים ששייכים ל-INVOICESA שמוצגים במסך, כאשר לפחות אחד השתנה. את צריכה לכתוב הפעלה דומה (לא להוסיף את הקוד שלך להפעלה הקיימת) בסגנון

GOTO 1 WHERE :$.SHIPPER = :$1.SHIPPER;
    UPDATE INVOICESA
    SET SHIPPER = :$.SHIPPER
    WHERE IV = :$.IV;
    LABEL 1;

תמיד צריך להיזהר כאשר מעדכנים שדה שאינו שייך לטבלת הבסיס של המסך.

NoamN
    משתתף
    none
    הספקת להכניס שאלה נוספת באמצע התשובה שלי. בואי נגיד שבעיית השמירה היתה נחסכת לו היית מוסיפה שדה פרטי ל-INVOICES, אך כיון שיש שדה מתאים ב-INVOICESA, אני חושב שזה נכון להשתמש בשדה הקיים ולכתוב את הקוד לשמור אותו.
    yitzchok
    משתתף
    IL
    צריכים להזהר מאוד מלהשתמש בשדות סטנדרטיים.

אם מדובר בשדה שבשימוש באותו סוג תעודה כספית אז צריכים לשמור על החוקיות שקיימת. רצוי בכלל לעדכן איפה שקיים דרך ממשק. ואז בעצם משתמשים סטנדרט רק מנגנים את זה מהצד.

ואם השדה לא בשימוש אלא בסוגי תעודה אחרים היינו חושבים אולי שזה בסדר אבל מה אם בית התוכנה תתחיל להשתמש בו בסוג תעודה זה בעתיד?

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    sayo
    משתתף
    ממש תודה!
מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.