הוספת שדות למסך משימות לקוח

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הוספת שדות למסך משימות לקוח

משתתף
    שלום,
    הוספתי שדות חדשים לטבלה CUSTNOTESA והצגתי אותם במסכים המתאימים באותה צורה כמו שמוצג שדה REMARK.
    ניסיתי לבדוק בקוד של המסך איפה מופיע השדה REMARK והשתדלתי להתאים טריגרים פרטיים איפה שהיה חסר מופעים דומים.

כל פעם שאני מכניס נתונים למסך הם מתעדכנים בטבלה כמו שצריך, אבל אם יש נתונים בשדות החדשים הם נעלמים כשאני מנסה לעדכן.

הקוד בטריגר POST-FIELD האוטומטי (לא ניתן לצפייה אפילו) של שדה CUSTNOTE מכניס את הערך הקיים בטבלה למסך אבל משום מה לא משפיע על השדות המקוריים של הטבלה.

אני מצרף DUMP של המסך.

מישהו רואה מה אני מפספס?

תודה

אורן [file name=file-20130116.zip size=32946]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/file-20130116.zip[/file]

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    אורן קפלן
    משתתף
    כתבתי: (הפעם בלי קובץ, אולי זה יעבור?)

שלום,
    הוספתי שדות חדשים לטבלה CUSTNOTESA והצגתי אותם במסכים המתאימים באותה צורה כמו שמוצג שדה REMARK.
    ניסיתי לבדוק בקוד של המסך איפה מופיע השדה REMARK והשתדלתי להתאים טריגרים פרטיים איפה שהיה חסר מופעים דומים.

כל פעם שאני מכניס נתונים למסך הם מתעדכנים בטבלה כמו שצריך, אבל אם יש נתונים בשדות החדשים הם נעלמים כשאני מנסה לעדכן.

הקוד בטריגר POST-FIELD האוטומטי (לא ניתן לצפייה אפילו) של שדה CUSTNOTE מכניס את הערך הקיים בטבלה למסך אבל משום מה לא משפיע על השדות המקוריים של הטבלה.

אני מצרף DUMP של המסך.

מישהו רואה מה אני מפספס?

תודה

אורן

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.