העברת PAR מרישום מספרים סידוריים

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי העברת PAR מרישום מספרים סידוריים

משתתף
    שלום חברים.

מסך רישום מספרים סידוריים מקושר למספר מסכים ואני לא כל כך יודע איך אני מעביר את המזהה למשתנה PAR לאותה שורה ספציפית שאני עומד עליה

כאשר לדוגמא אני רוצה להדפיס ממסך החזרות מלקוח.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    לא ברור מה אתה רוצה לעשות

חשבתי להפנות אותך למה שנעם כתב לפני כמה ימים ב-הפעלה ישירה ממסך ALINE_ONE אבל אני לא בטוח שזה מה שאתה רוצה לדעת

בכל מקרה אם תפעיל פרוצדורה מהמסך "רישום מספרי מכשירים", תקבל ב-PAR (לפי מה שכתוב שם) רשומה מ-SERNTRANS שהוא מצביע גם על תנועת מלאי וגם על מכשיר. כל שלא צריכה להיות כל בעיה.

אם אתה עדיין תקוע בבקשה נסה לחדד.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    tal raz
    משתתף
    היי, יצחק.

בטבלת SERNTRANS, אני לא רואה שום דבר שמעיד על תנועת המלאי. הייתי מצפה שתהיה עמוד של TRANS אולי.

אני מנסה ליצור פרוצדורה אשר תטען למשטח המדבקות את הסידורי ועוד מספר דברים מהמסך.

ניסיתי בשתי דרכים:

1. לקשר ל – PAR טבלה ועמודה של ה "DOC" למשל או "SERN", ולטען אותם לטבלת GENERALLOAD רק כדי לראות שאני מקבל משהו. התוצאה היתה ריקה.

2. ניסיתי לעשות גם בלי קישור של טבלה ועמודה, ואותה תוצאה ריקה.

גם אם הייתי מצליח לחלץ את ה"DOC" לכאורה, מה זה היה עוזר? יכולים להיות לי חמישה סידוריים שקשורים אליו ואני רוצה רק את זה שאני עומד עליו.

לא מצליח להבין איך הם עושים את זה דרך הלשונית של "עיצוב" כאשר רוצים להדפיס.

יכול לעזור?

yitzchok
    משתתף
    IL
    אם כל הכבוד אני לא עוקב אחרי החלק השני של מה שכתבת, אני חושש שיש חוסר הבנה וניסית דברים לא רלוונטיים ויוצא קשה להתייחס אליו.

אני כן אגיב לגבי SERNTRANS:

שים לב למפתח ה-U – עוד לפני SERN יש לך DOC+TYPE+KLINE, והשילוב הזה זהה ל-U של TRANSORDER, זאת אומרת של – DOC+TYPE+KLINE יש יחס 1:1 ל-TRANS

כך שאם אתה מחזיק בשורה יחידה של SERNTRANS יש לך הצבעה על שילוב יחודי של שורת תעודת מלאי ומכשיר.

tal raz
    משתתף
    יצחק, תודה רבה.

שאלה נוספת, כל פעם שאני עושה שינוי בפרוצדורה, אני עושה הרצת דו"ח ואז נכנס למסך המדובר ותמיד מקבל רק בפעם הראשונה את השגיאה הבאה:

"sqlcode.q, cursor declared twice: TABREC"

ואין בכלל קרסור בפרוצדורה.

ואז המסך נסגר לי.

בפעמים האחרות אין שגיאה. אבל בכל שינוי זה קורה.

LINK SERNTRANS TO :$.PAR;
    ERRMSG 1 WHERE :RETVAL <= 0;
    SELECT DOC, TYPE, KLINE, SERN INTO :DOC, :TYPE, :KLINE, :SERN FROM
    SERNTRANS
    WHERE DOC > 0;
    INSERT INTO GENERALLOAD(LINE, INT1, TEXT1, INT3, INT2)
    VALUES(1, :DOC, :TYPE, :KLINE, :SERN);

yitzchok
    משתתף
    IL
    אין לי מושג מה קורה שם (אני לא זוכר שקיבלתי את השגיאה הזאת אי פעם) ולא יודע איך לכוון אותך לבדוק. סליחה
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.