הערה קופצת בהזמנת לקוח

פורומים שימוש במערכת הערה קופצת בהזמנת לקוח

משתתף
    איך מוסיפים הערה קופצת בהזמנות לקוח?
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    השאלה מאד כללית/לא ברורה.

תחת מסך לקוחות יש מסך בן "הודעה בהקלדת לקוח". אם תרשמו שם טקסט, הוא יוצג בקביעת/עדכון לקוח בהזמנות לקוח.

אבל יכול להיות שזאת לא ההודעה ("הערה") שאתם רוצים.

באיזה תנאים אתם רוצים שתוצג הודעה ומה יהיה בה?

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    Ayelet
    משתתף
    אני רוצה שכאשר אני פותחת הזמנה ספציפית של לקוח ספציפי, תקפוץ הערה – יש לשים לב……

שזו תהיה הערה חד פעמית להזמנה זו ולא משהו קבוע שיהיה ניתן לבטל אותה כשאר ההזמנה תהיה סגורה

מקווה שאני יותר ברורה עכשיו

yitzchok
    משתתף
    IL
    זאת לא התנהגות מקובלת בממשק משתמש של פריוריטי

אין דרך יישומי לעשות כזה דבר

למען השקיפות אני אגיד שיש דרך לבצע את זה בפיתוח (נדרש להקים תשתית להגדיר ולשמור את ההערות האלה) אבל יתכן מחיר ניכר בביצועים וזה יכול לעצבן משתמשים

אם אני לא טועה יש למסך הזמנות לקוח איזה מסך בן עבור הערות פנימיות, אולי שווה למקם אותו כמסך בן ראשון כך שיוצג מיד (אם כי אני זוכר שבמקרים מסוימים לא טוב שיש מסך טקסט ראשון).

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    Ayelet
    משתתף
    היי, שוב אני…

לגבי ההודעה הקופצת, אני אנסה להסביר שוב (כי אני זוכרת שבמקום עבודה אחר זה היה לי ולא זוכרת איך עשינו)

כאשר אני רוצה לרשום הודעה על לקוח מסויים לדוגמא בהכנת הצעת מחיר … איך שמכניסים את שם הלקוח  ולפני תחילת עבודה של הכנסת המק"טים תהיה הודעה שקופצת, לשים לב תנאי תשלום של הלקוח הינם….

או לחילופין, לצבוע את הלקוח באדום כאשר מכינים לו הצעת מחיר.

יש הערות מסויימות על לקוחות שאנחנו רוצים שכל משתמש כאשר יעלה את הלקוח המסוים ידע לגביו אזהרות מסויימות/ הטבות/ הנחות קבועות שיש לתת לו וכן הלאה…

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.