העתקת שדה נוסף מהצעת מחיר להזמנה

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי העתקת שדה נוסף מהצעת מחיר להזמנה

משתתף
    שלום וברכה

הוספתי שדה פרטי במסך "הצעת מחיר"

אני רוצה שברגע שמושכים את ההצעה להזמנה (או הפעלה ישירה "פתיחת הזמנה" ממסך הצעת מחיר/או משדה "הצעת מחיר" במסך הזמנות לקוח/או ממסך הבן "הצעות מחיר להזמנה" במסך "הזמנות לקוח")

אני רוצה שהוא יעתיק גם את השדה שלי לתוך ההזמנה החדשה שנפתחת

לפי מה שראיתי ב2 המקרים שהוא מעתיק מתוך מסך הזמנות לקוח- הוא משתמש בORDERS/BUF6

רציתי לדעת מה הדרך הנכונה:

השאלה אם נכון יותר לשנות את המקור

או להעתיק את הפרוצדורה , להוסיף את השדה שלי ולבטל את הפרוצדורה המקורית

או כל דרך אחרת שנכונה יותר?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • Replies
    NoamN
    משתתף
    none
    יש אפשרות נוספת שעדיפה: לכתוב טריגר משלך. צריך לראות מאין יש קריאה ל-BUF6 – נניח POST-INSERT ו-POST_UPDATE. תכניס את הקוד שלך לתוך טריגר TEST_BUF1 ותגדיר הפעלות TEST_POST-INSERT ו-TEST_POST-UPDATE אשר קוראות ל-TEST_BUF1.

לפי החוקים, אין לשנות הפעלות סטנדרטיות במסכים.

yaron
    משתתף
    תודה רבה על התשובה, ושם אני מעדכן רק את השדה הספציפי שלי נכון?

שאלה שנראה לי שאני יודע את התשובה אבל שואל בשביל להיות בטוח-

תמיד הטריגר שלי ירוץ במערכת לאחר הטריגרים המובנים נכון? זה לא קשור לסדר הABC..

NoamN
    משתתף
    none
    לגבי סדר הטריגרים: מה שכתבת נכון, אבל אולי לא הבדלת בין טריגרים מובנים (שלא רואים) לבין טריגרים סטנדרטיים (שכן רואים).

קודם מתבצעים טריגרים מובנים למסך (אסביר בהמשך) אחר כך טריגרים כפי שמופיעים במסך הבן "הפעלות המסך". לכן טריגר בשם ABCD_POST-INSERT תמיד יפעל לפני POST-INSERT. לא משנה אם הטריגרים הללו סטנדרטיים או פרטיים.

מה הם טריגרים מובנים? הנה דוגמא אחת: נניח שמסך בנוי על טבלה שמכילה שדה מפתח KLINE, כאשר השדה הזה מוסתר ומחושב אוטומטית. לא ניתן להגדיר את ערכו בהפעלה PRE-INSERT מפני שהפעלה מובנית כבר גילתה שהשדה המפתח הזה ריק – ואסור שיהיה כך. לכן צריך להכניס ערך לתוך KLINE באמצעות POST-FIELD של שדה חובה אחר במסך.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.