הפיכת הודעת שגיאה לאזהרה עבור קבוצה מסוימת

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הפיכת הודעת שגיאה לאזהרה עבור קבוצה מסוימת

משתתף
    היי, חברים.

בתעודת קבלות סחורה מספק יש כפתור שפותח את התעודה לטיוטא "פתיחת תעודה סופית לעריכה".

לא ניתן להעביר מסופית לטיוטא כאשר יש תעודת "שחרור מעבדה" פתוחה על תעודת הקליטה.

התחקיתי אחר מקור ההודעה והגעתי לספריית הטריגרים func, תחת הפעלה UnFinalDoc2.

נטרלתי את משתנה L (זהו הטיפוס של תעודת השחרור) בטיפוס PTYPE (אגב, אשמח לדעת מהיכן מגיע PTYPE ומהו בכלל) בשורה לפני האחרונה וכעת אין שגיאה ואפשר לפתוח את התעודה.

העניין הוא שאני לא רוצה להשתמש באופציה מסוג זה. כאשר נכנסתי לסייר הרשאות אני לא רואה את הודעת השגיאה שאני מנסה לנטרל (מניח שזה משום שזה קיים בטריגר חיצוני).

הודעת השגיאה היא " לא ניתן לבטל את סגירת התעודה, כי קיימת תעודה מסוג "<P1>" אשר מבוססת עליה. האם יש דרך אחרת להפוך הודעה זו לאזהרה עבור קבוצת משתמשים ביישום רגיל?

תודה מראש למשיבים.

SELECT 4 INTO :ERRMSG_NUM FROM DUMMY WHERE
    (:TYPE = 'D' AND :PTYPE IN ('N', 'Z'))
    OR
    (:TYPE = 'N' AND :PTYPE = 'L')
    OR
    (:TYPE = 'J' AND :PTYPE = 'T')
    OR
    (:TYPE = 'P' AND :PTYPE IN ('W', 'L', 'P' /*Sima 18.04.07*/))
    OR
    (:TYPE = 'W' AND :PTYPE = 'P'); /*Sima 18.04.07*/
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    לא ניתן למתן הודעת שגיאה סטנדרטית לאזהרה. זה לא כמו אזהרה אותה אפשר להקשיח לחסימה.

הרי אם המערכת כבר חסמה פעולה יכול להיות שבמקומות אחרים יש הנחות שלא ניתן לבצע את הפעולה הזאת.

ולכן לא עושים שינויים כאלה בקוד סטנדרטי כל עוד מעוניינים לשמור על חוזה השירות.

בגדול השינוי הזה לא אמור להיות אפשרי. אם הורדת את החסימות לשינויים בסטנדרט כדי לאפשר את זה אני חוזר ומדגיש שאם הסברנו כאן איך לעשות את זה, היה רק למטרה עבורה הסברנו ולא כדי לאפשר כל שינוי.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    tal raz
    משתתף
    תודה, יצחק.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.