הפעלת פרוצדורה עם פרמטר דרך WINRUN

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הפעלת פרוצדורה עם פרמטר דרך WINRUN

משתתף
    בקר טוב
    אני צריך להריץ פרוצדורה עם פרמטר – כמו
    d:\priority\bin.95\winrun "" tabula XYZabc1 d:\priority\system\prep demo WINACTIV -P MYPROCEDURE MYPARAMETER
    האם זה אפשרי? אם כן – מה הסינטקס המדויק?
    תודה מראש
    יום נעים גיל יוקטן
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אני מבין שאתה שואל לא על הסינטקס של WINRUN אלא על העברת פרמטרים ל-WINACTIV שבמקרה זה אתה מפעיל ב-WINRUN.

למה אני מדייק על זה? כי WINRUN לא בדיוק קשור להפעלת ה-WINACTIV. התוכנה הזאת רק מקימה סביבה שנדרשת להפעלת תוכנה של פריוריטי. זה כמו להפעיל משהו מתוך "הפעלת יישות" בתפריט של פריוריטי. מה שעובד שם יעבוד ב-WINRUN (לאחר כל הפרמטרים הקודמים עד לשם סביבה).

לאחר שאני הסברתי את זה אני חוזר לשאלה שלך – איזו סוג פרמטר אתה רוצה להעביר? לא ידוע לי על הרבה אפשרויות להעביר פרמטרים לפרוצדורות… יש הרבה סודות מסחריות בפיתוח בפריוריטי שמסתבר שכמעט אף מפתח חיצוני יודע אותם אחרת לדעתי היינו שומעים עליהם כאן כבר (ולכן הם נאשרים סודות)

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    גיל יוקטן
    משתתף
    תודה על תשובתך
    אני כמובן מקבל את הערתך בקשר ל WINACTIV
    אני מקבל משקל ממאזניים וצריך שהוא ייכתב במסך פריוריטי
    אני יודע שיש דרכים שונות לבצע את המשימה הזאת – אך הפשוטה והאינטואיטיבית היא בעיניי להעביר את המספר לפרוצדורה שתשתול אותו בשדה הנכון. האם זה אפשרי בדרך הזאת?
    yitzchok
    משתתף
    IL
    לא
    אין דרך להעביר פרמטר כזה לפרוצדורה.
    הפרמטר היחיד שאני יודע להעביר לפרוצדורה הוא קובץ לינק של טבלה.
    אם אתה רוצה להטעין נתונים לתוך פריוריטי אתה צריך להשתמש בטעינה, או טעינת טבלה (פחות משתמשים בה, מנסיוני) או טעינה למסך.
    אתה יכול להשתמש בפרוצדורה לסדר את הטעינה הסופית למסך.
    אם יש לך את הידע, אני מוצא שהדרך הנוח ביותר לעשות אינטרגרציות מהסוג הזה זה ליצור מנגנון חיצוני (לא מתוך פריוריטי) שקורא מהדטהבייס כל מה שנדרש כדי להכין קובץ שמתאים לטעינה למסך ואז לקרוא לפריוריטי לבצע את הטעינה, או ישירות ממשק או פרוצדורה שיודעת לקחת את הקובץ ולהפעיל טעינה.
    גיל יוקטן
    משתתף
    תודה
    מה שהצעת – כבר עשינו זאת בהזדמנויות שונות
    חשבתי/קיוויתי שאולי בגידסאות החדשות – אולי יעזרו לנו קצת לפשט את העיניין…
    יום נעים גיל יוקטן
    yitzchok
    משתתף
    IL
    השינויים שהם עושים בגרסאות האחרונות בכלל לא בתחום הזה. הם מעודדים עבודה מול טכנולגויות client-server בפרוטוקולי אינטרנט ולא כ"כ נוגעים בכלים האלה.
    אם תרצה תוכל אולי לבצע את העדכון בממשק ה-REST או מה שהם קוראים Web API אם זה לא אותו הדבר, אבל לא על זה שאלת
    בהצלחה
    גיל יוקטן
    משתתף
    יצא לי לבדוק את הטכנולוגיות החדשות
    אני מכיר REST בתיכנות בסביבות אחרות – וזה עובד מאד טוב
    אחת הבעיות היא שאם רוצים לממש פיתרון עבור פריוריטי – חייבים לרכוש מוגודדול נוסף – והלקוח לא רוצה כי הוא יודע שיש פתרונות אחרים ללא הוספת מודולים
    תודה בכל מקרה יום נעים גיל יוקטן
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.