הפקת שאילתת SQL עם נתוני פרוצדורה

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי הפקת שאילתת SQL עם נתוני פרוצדורה

משתתף
    none
    שלום ,

כאשר אני מפיק שאילתה בעזרת "הפקת שאילתת SQL " במסך מחולל דוחות לדוח ללא פרוצדורה הנתונים יוצאים בצורה טובה ישירות לאקסל .

כאשר קיים פרוצדורה לדוח השאילתה תמיד יוצאת ללא נתונים , להערכתי חסר לשאילתה נתוני הקלט של הפרוצדורה INPUT.

כיצד ניתן להוסיף לשאילתה שמתקבלת את נתוני הINPUT?

תודה מראש
    יניב

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    זה מאוד תלוי במה עושה הפרוצדורה לטובת הדו"ח
    במידה ויש בפרוצדורה עיבוד אז תצטרך להכין את כל זה גם
    אם מדובר באיסוף נתונים אז תצטרך לבחור את הרשומות בדרך שלך

אבל אל תעשה שום הכנה כזו ע"י עדכונים לתוך הטבלאות אפילו אם זה מה שעושה הפרוצדורה
    לטובת דו"ח, יהיה תמיד תמיד תמיד דרך להסתדר ב-sql server בלי לרשום רשומות ממש ל-db בדרך (אולי תשתמש במשתנה טבלה אבל אל תעדכן את ה-db עצמו)

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    YANIV MADMONI
    משתתף
    none
    הבעיה מתקיימת שכאשר קיים לפרוצדרה של דוח בקשת תאריכים (לפחות לפרוצדורה הספציפית הנ"ל) וכאשר אני מפיק את השאילתה של הדוח לא רואים שום נתונים מכיוון שלא נבחרו תאריכים בדומה לפרוצדורה ולכן שאלתי מהי הדרך הכי נכונה להוסיף את תאריכי הפרוצדורה לשאילתה של הדוח ?

בשום מצב אינני מעדכן את הDB אלא רק שולף ממנו .

Lior
    מנהל בפורום
    הי יניב

ייתכן שבדוח הספציפי שלך הדבר אפשרי ואת זה נוכל לברר רק אם תתן לנו את שמו.

ככלל כדאי לדעת שיש סיבה מדוע דוחות מופעלים מתוך פרוצדורות והיא על פי רוב, צורך בעיבוד מקדים לפני שלב הדוח שהוא רק השאילתה הסופית על בסיס הנתונים.

אם ניתן היה להפיק את הדוח ללא פרוצדורה, אז כך היו בונים אותה מלכתחילה

yitzchok
    משתתף
    IL
    ליאור כתב: "אם ניתן היה להפיק את הדוח ללא פרוצדורה, אז כך היו בונים אותה מלכתחילה"
    אסתייג שהגדרת "קלט" בעמודת תאריך במחולל הדו"חות מציג למשתמש שדה בודד של תאריך ולא זוג של שדות "מתאריך + עד תאריך", לכן יש לא מעט פרוצדורות שקיימות כדי לקלוט 2 תאריכים ולהעביר אותם לדו"ח ותו לא.

אבל באופן כללי ליאור הרחיב על מה שרמזתי – אתה חייב להבין מה קורה בפרוצדורה לפני שתוכל להסתפק בהפקת SQL מתוך מחולל הדו"חות.

מנסיון אני יכול להזהיר שהמרת פרוצדורת דו"ח לעבוד ב-sql server יכול לדרוש הרבה שכתוב ידנית בגלל שפריוריטי לא יתרגם את הקוד של sqli בשבילך ויש לטפל בהבדלים משמעותיים בין הסינטקס של ה-sql של פריוריטי וזה של sql server.

לאחר כל זה – כפי שכתב ליאור, תגיד על איזו פרוצדורה מדובר ותקבל הכוונה יותר מועילה.

בהצלחה
    יצחק

YANIV MADMONI
    משתתף
    none
    הפרוצדורה המדוברת לדוגמא במסלול : כספים > מכירות (כספים) > דו"חות מכירות (כספים) > סיכומי חשבוניות מכירה > חשבוניות בחתך לקוח > מכירות ללקוח לפי מוצר (חשבוניות)

תודה על הסבלנות

יניב

yitzchok
    משתתף
    IL
    הבעיה היחידה היא התאריכים, זאת הסיבה לפרוצדורה.

שים לב למה שסימנתי בתמונה שהוא מתוך השאילתא של דו"ח זה.

ה-SQL המיוצרת יש השוואה ל-0 במקום השוואה למשתנים שהיו בדו"ח. אתה צריך לדאוג לשים בשאילתא שלך או תאריך קבוע או משתנה תאריך בסינטקס הנכון.

יצחק

YANIV MADMONI
    משתתף
    none
    עובד תודה!

יניב

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.