הרצת MRP בפריוריט – מסחרי

פורומים שימוש במערכת הרצת MRP בפריוריט – מסחרי

משתתף
    שלום ,

אשמח לקבל עזרה איך אני מריץ תכנון MRP בפריוריטי מסחרי
    אצלנו עובדים עם פקודות עבודה שהם בעצם " הרכבות במחסנים" אין אצלנו את המסך מידול – – יצור — ניפוקים חסרים לפי מק"ט…

האם יש דרך לנסות להריץ בפריוריטי ?

בגרסאות קודמות שעבדתי עם התוכנה היה ניפוקים חסרים לפני מקט וכך ידעתי כמה יחידות ממקט מסוים משוריין לי להזמנה עתידית מסוימת וכך עושה חישוב כמה להזמין ולמתי וכרגע אם יש לי הזמנה ואני צריך לזמין חו"ג למוצר מסוים אני לא יודע כמה משוריין למוצר אחר ואם יש פריט שמשותף לכמה מוצרים למשל (ברגים, גומיות , מכסים) כמה להזמין כי זה משותף לכמה וכמה מוצרים.

קראתי את האשפים שיש במסך רכש ולא הצלחתי להבין איך מריצים במידה ואין לי מסך שמראה לי כמה ניפוקים עתידיים יש לי מכול פריט

אשמח לקבל הסבר

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    eyalshoe
    משתתף
    מישהו יכול לעזור לי בנושא ?
    YairM
    משתתף
    שלום אייל
    מודול ה-MRP הינו מודול מורכב ולכן כדאי ורצוי להעזר במיישם ,במידה ואין לך מספיק ידע בנושא.(אם תרצה אני יוכל לתת לך שרות בנושא)

לעצם העיניין,האם יש לך את מודול MRP מסחרי ומודול תכנון רכש?
    בעיקרון מודול MRP מסחרי מטפל במוצרים שהתהליך שלהם הינו הרכבה בלבד Assemb ,ומחשב דרישות רק למוצרי בן שמופיעים בעץ המוצר ברמה הראשונה בלבד,הוא כמובן מתחשב בכל הזמנות הלקוח/מלאי/תחזית והרכש הפתוחות וגם במלאי הבטחון המוגדר לפריט.

את התוצאות אפשר לראות בדוח המלצות רכש מסחרי

יאיר

eyalshoe
    משתתף
    יאיר שלום

אשמח לקבל ממך מיישם להרצת MRP במודול מסחרי.

יש לנו בחברה את המסך של תכנון MRP מסחרי אם זו כוונתך, כנ"ל לגבי תכנון רכש – נמצא במסך של רכש.

אצלנו בחברה אכן יש רק הרכבות ואין פקעו"ת – הפקודות עבודה בעצם הם " הרכבות במחסנים "… ואכן יש לנו רק רמה אחת בכול מוצר כך שזה יעזור לי שזה יתחשב לי בבנים מדרגה ראשונה.

תוכל בבקשה לעזור לי עם …"את התוצאות אפשר לראות בדוח המלצות רכש מסחרי "

איפה רואים את זה ?
    ולשלוח לי מיישם עזרה ל – MRP

תודה רבה

YairM
    משתתף
    שלום אייל

לגבי מיישם שלח לי מייל ל-yair68@012.net.il

לגבי דוח המלצות רכש מסחרי ,הוא נמצא בנתיב רכש > תכנון רכש > דו"חות תכנון רכש > דו"חות המלצות לטיפול > המלצות רכש – מסחרי

יאיר

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.