התממשקות מול outlook

פורומים שימוש במערכת התממשקות מול outlook

משתתף
    שלום רצית לדעת כיצד ניתן לממשק את outlook שברגע שאני מקבל במייל לינק ל priority יפתח לי ההזמנה ישירות ב priority ?
מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    לא ברור למה אתה מתכוון

נשמע שההזמנה כבר קיימת בפריוריטי
    ושאתה כבר מקבל מייל עם לינק להזמנה

אם אתה לוחץ על הלינק הפריוריטי נפתחה?
    אתה רוצה שתראה את ההזמנה בלי להקלק?

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    דודו אמור
    משתתף
    אני מקבל לינק שלא עובד. הפריוריטי לא נפתח .
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אז צריכים לבדוק כמה דברים.

1. מדובר בפריוריטי וובי או קליינט רגיל? איזה סוג לינק אתה מקבל?

2. האם אחרים מקבלים לינקים שלא נפתחים

3. באיזו גרסה אתם? אני עבדתי בעבר עם מערכת שהיתה מוגדרת נכון אבל שלחה לינקים משובשים

בסופו של דבר יתכן כמה סיבות וחלקם או רובם בתחום של אחראי המערכות שלכם (אם זה אתה ואתה מבקש ממנו עזרה אז נצטרך הרבה יותר פרטים)

דודו אמור
    משתתף
    1. קליינט ,
    2. לא
    3. 18
    תודה
    yitzchok
    משתתף
    IL
    כדאי להשוות בין הלינקים איך שמופיעים באאוטלוק שלך לעומת מה שאחרים מקבלים שעובד להם.

אולי פשוט הקליינט לא מותקן ב-100% עד כדי תמיכה בפתיחת לינקים.

קשה מאוד לאבחן בעיה כזאת מרחוק ככה. זה באמת בתחום של אחראי המערכת שלכם. זה אתה?

דודו אמור
    משתתף
    האחראי מערכת לא יודע איך .
    זה עבד לי פעם . אבל פרמטי את המחשב.
    הייתה איזה פעולה שיהיה צריך לעשות ואני לא מוצא אותה .
    hftopaz
    משתתף
    אולי ניתן למצוא את הפיתרון במסמך המצורף….. [file name=____.docx size=18777]https://www.priority-forums.com/he/images/fbfiles/files/____.docx[/file]
    דודו אמור
    משתתף
    "קיימת תופעה בווינדוס 10, שההתקנה של הפריוריטי לא מוסיפה ל-REGISTRY ערך open shell,
    ולכן הייפר לינקים לתוך מסמכים בפריוריטי לא יודעים דרך איזה אפליקציה להיפתח וגם לא מאפשר לבחור מהרשימה.
    כל מה שצריך לעשות זה להריץ את הקובץ REG הנ"ל שמוסיף את הערכים החסרים."

יכול לשלוח לי את הקובץ REG גם?

hftopaz
    משתתף
    קיבלתי את הקובץ שצירפתי מזמן והפיתרון שאני חיפשתי היה בהמשך המסמך אז לא כל כך התייחסתי להתחלה…

אולי יעזור לך מה שכתוב באתר של פריוריטי סוופטוואר:

מדוע לא ניתן להכנס לקישורים של Priority מתוך ה-OUTLOOK?

הרחבת הבעיה:
    כאשר פותחים הודעת דואר אלקטרוני ב-Outlook המכילה קישור אל תוך Priority, אין כל תגובה כאשר לוחצים על הקישור, או שמתקבל חלון להקלדת שם משתמש וסיסמה למרות שהמערכת כבר פתוחה.

פתרון
    בעיה זו עלולה להיווצר מאחת מהסיבות הבאות:
    1. יש יותר מהתקנה אחת של Priority בתחנה, ובשורה TABULA PATH בקובץ ה-tabula.ini רשומה הפניה לתיקיית bin.95 של ההתקנה הלא נכונה. כדי לתקן זאת, יש לוודא שבשורה TABULA PATH רשומה הפניה לתיקיית bin.95 של ההתקנה הרלוונטית.
    2. הרשאות NT עבור קובץ tabula.ini אינן נכונות. כדי לתקן זאת, יש לוודא שההרשאות תואמות את ההגדרות המופיעות במסמך ההתקנה.
    3. יש צורך בהתקנת קובץ reg ל-Outlook. יש להיכנס לכתובת ftp://cust1:!qaz2wsx@ftp.eshbel.com/cust1/faq/regfiles , לשמור את הקובץ התואם את גרסת ה-Outlook שלך (כגון off2010.reg), ולהריץ אותו.
    4. בתחנות בהן מותקנת מערכת הפעלה Windows 7 ומעלה, חסרות הרשאות Administrator ב-Outlook. כדי לפתור זאת, יש ללחוץ על Shift ובקליק ימני על קיצור הדרך ל-Outlook, לבחור באפשרות Run as Administrator.
    טיפ: כדי ש-Outlook יורץ תמיד כ-Administrator, יש ללחוץ בקליק ימני על קיצור הדרך ל-Outlook, ולבחור ב-Properties. בחלון שנפתח, יש לעבור ללשונית Compatibility, ולסמן את האפשרות Run this program as an administrator.
    5. התקנות Priority בתחנה של השולח ובתחנה של המקבל משתמשות בקובץ ini עם שם שונה. כדי לבדוק זאת:
    1. יש לבדוק את הקישור בהודעת הדואר:
     יש להציב את הסמן על הקישור. בטולטיפ המופיע רשום קובץ ה-ini אליו מפנה הקישור.

2. יש לבדוק את קובץ ה-ini המשמש בתחנה בה לוחצים על הקישור:
     יש להיכנס Priority כרגיל, ומתפריט עזרה, ללחוץ על אודות Priority.
     בחלון שנפתח מופיע בשורה האחרונה שם קובץ ה-ini מולו עובדים, יחד עם הנתיב שלו במערכת.
    אם שם הקובץ המופיע בקישור איננו זהה לזה המשמש בהתקנה המקומית של Priority (לדוגמא, הקישור מתייחס ל- tabula1.ini בעוד ההתקנה המקומית מתייחסת ל-tabula.ini), הקישור לא יפעל כיאות.

כדי לשנות את שם הקובץ:
    1. בסייר חלונות, יש לנווט לתיקיה בה נמצא הקובץ (כלומר, זו המוזכרת בעזרה > אודות Priority).
    2. יש ליצור העתק של הקובץ, ולשנות את שמו ל-tabula.ini (ללא ה-1).
    3. בשולחן העבודה, יש ללחוץ בקליק ימני על קיצור הדרך ל-Priority ולבחור ב-Properties.
    4. בשדה Target, יש למחוק את הכל מלבד הטקסט: X:\priority\bin.95\WINMENU.exe (כאשר X מייצג את הכונן).
    לאחר מכן יש להכנס מחדש לתחנה, לנסות לשלוח שוב את הקישור ולוודא שהוא מציג את קובץ ה-ini הנכון.

הערה: קובץ tabula1.ini נוצר במקרה בו Priority הותקנה מספר פעמים באותה תחנה. כאשר מותקנת Priority, אם קיים כבר קובץ tabula.ini במערכת, ההתקנה יוצרת אוטומטית קובץ חדש עם סיומת שונה, כגון tabula1.ini.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.