חיתוך INNER JOIN ON 1=1 בפריוריטי

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי חיתוך INNER JOIN ON 1=1 בפריוריטי

משתתף
    היי

החברה שאני עובדת בה מקבלת תמיכה של חברת DBA על המסד נתונים שלה , לאחרונה החברת DBA שלחה התראה על תהליך כלשהו בפריוריטי שכשמריצים אותו גורם לעומס על המעבד ולסתימה של הזיכרון של המערכת

הנציג של החברה שלח קוד SQL שלטענתו הוא גרום לכל הבלגן  הקוד כולל חיתוך כזה : INNER JOIN DOCUMENTS ON 1=1

הוא אומר שהחיתוך הזה גורם למכפלה קרטזית – הבעיה שלי היא שאני לא מצליחה לזהות את החיתוך בפריוריטי שגורם לזה כי אני לא מצליחה לתרגם את החיתוך הזה בSQL לחיתוך שיש בדוח בפריוריטי

אם מישהו יוכל להסביר לי מה זה אומר החיתוך הזה בSQL ואיך אני מזהה ומטפלת בו בפריוריטי – יעזור לי מאד מאד!!

תודה רבה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    הסינטקס הזה שה-DBA רואה אומר שיש לבצע חיתוך "פתוח" (מונח שלי לצורך ההסבר, לא מונח מקובל), זאת אומרת מביאים את DOCUMENTS אבל לא דורשים התאמה של רשומות למצב של ערך כלשהו ברשומה בטבלה אחרת כפי שנהוג (=במצב הנורמלי, נדרש).

בסינטקס העתיק יותר שיש בפריוריטי זה להביא את הטבלה ב-FROM בלי לציין התאמה לעמודה אחרת ב-WHERE.

מצב כזה נוצר כאשר במחולל הדו"חות מוגדרת עמוד(ו)ת דו"ח מטבלת DOCUMENTS (בדוגמה זו) אבל אין באף עמודה כזו חיתוך או תנאי שמקשר לטבלה אחרת.

לא ברור לי מהשאלה אם אתם יודעים באיזה דו"ח מדובר (אם כי סביר שתדעו) או אם אתם גם צריכים לזהות את הדו"ח. תגידו אם יש לכם קושי גם שם.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    br
    משתתף
    היי

תודה על התגובה

אני כן יודעת באיזה דו"ח מדובר וגם ניסיתי לבדוק אם יש באמת חיתוך כזה פתוח – כמו שאתה קורא לו

הבעיה שעשיתי DUMP לדוח ואני לא רואה שיש טבלה בFORM שאין לה חיתוך לטבלה אחרת

ולכן אני שוב לא מבינה איזה חיתוך הSQL תרגם ככה

snoof123
    משתתף
    יכול להיות שהטבלה שחותכת לDOCUMENTS נמצאת בOUTER JOIN (? סימן שאלה בחיתוך)

ואח"כ את חותכת לDOCUMENTS ללא סימן שאלה?

אם כן, זה יכול לדפוק את החיתוך כזה…

אם מתחילים JOIN בסימן שאלה אז הג'וינים מאותה טבלה גם צריכים לקבל סימן שאלה.

מקווה שזה מובן ועוזר.

NoamN
    משתתף
    none
    אינני יודע אם הנושא הזה כבר פתור, אך בהנחה שלא, מה קורה כאשר את מסירה את היחוס  ל-DOCUMENTS? יכול להיות שנשאר מפיתוח שלא התקדם ומי שהכין את הדו"ח שכח להסיר את היחוס לטבלה הזו. קורה.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.