חלוקת Volumes כחלק מהכנה לקראת התקנת priorty Zoom

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי חלוקת Volumes כחלק מהכנה לקראת התקנת priorty Zoom

משתתף
    שלום,
    אני די חדש בתחום ועל כן יש לי מספר שאלות בסיסיות שהייתי שמח לקבל את עזרתכם.
    אני מתכנן לבצע התקנה של priorty Zoom בשרת עם 1 TB דיסק (במערך raid 1 ) , ועל גבי מערכת הפעלה win server 2012 R2 ו – Ms Sql 2012.
    הייתי מעוניין לדעת באיזה נפחים לחלק את ה Volumes ?
    קבלתי המלצה כי את הדיסק יש צורך לחלק ל:

OS
    MS SQL DB
    MS SQL Transaction Log
    Temp DB

מה הגדלים המומלצים לכך אחד מה Volumes ?

כמו כן את מערכת ה Zoom האם להתקין על אחד מה Volumes או נדרש להקצות בעבורה Volume עצמאי בנוסף לאלו שהוגדרו למעלה.

תודה.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • Replies
    אורן קפלן
    משתתף
    השאלה היא לא ככ עבורנו אלא עבורך – האם יש לחברה מערכת/מערכות ניהול אחרות כרגע – מה נפח האחסון שהן דורשות כיום, מה קצב עליית הנפח הנדרש על ידן וכדומה.
    אם אין – האם מנהלים את הנתונים בקבצי מידע דיגיטליים כלשהו וניתן להעריך את התשובות לשאלות ששאלתי קודם על המערכות הללו.
    אם אין נתונים דיגיטליים הייתי ממליץ לפנות לאיש מקצוע שמתמחה בדיגיטציה של מערכות. אחרת אין דרך טובה להעריך את זה.
    למערכת ההפעלה זה יחסית פשוט בד"כ אבל מכיוון שאתה כבר קיבלת החלטה לגבי ארכיטקטורה של חומרה אז אני לא יודע כמה השיטה שלי רלוונטית. עדיין הייתי מציע לא יותר מאשר 120 GB ל-OS.
    המלצה חמה אחרת בכל זאת – אלא אם יש לך חברה שאמורה לעבוד עם המערכת 24/7 תשאיר לעצמך חלק מהדיסק לא מוקצה אחרי שתחליט מה המינימום הסביר לכל Volume. ככה תוכל להרחיב את אלו שגדלים מהר יותר במקרה הצורך, לפני שתגיע לשלב של לרכוש חומרה נוספת או לשלב שבו התעסקות עם חומרה נוספת ו/או הרחבה כזו תהיה כאב ראש שעדיף לפתור על ידי וירטואליזציה.

אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי מעבר לכך.

בהצלחה 🙂

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.