חסימת מעבר שפה

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי חסימת מעבר שפה

משתתף
    שלום,

האם ניתן לחסום מעבר שפה בפריוריטי?

תודה מראש.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אני לא חושב שאפשר

אם אתה רוצה לבטל שפה לגמרי – מכלל המשתמשים – אז אפשר אולי לבקש להוריד את המודול של השפה.
    אבל אם מדובר בשפת בסיס לשפה אחרת שאתה רוצה, אני לא בטוח שזו אופציה. אם אתה מגלה שכן, תודיע לי, אשמח לדעת.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    esti levie
    משתתף
    לא נראה לי שאפשר לחסום מעבר שפה
    אבל אפשר להגביל מודולים לפי שפה
    אבל זה מתאים רק אם אתה מחפש פתרון גורף לכול המשתמשים.
    פשוט הסתיר את כל המודולים בשפה שאתה רוצה – המשתמש לא יוכל לעשות כלום ויחזור לשפה הרצויה

מנהל המערכת > מילונים > תרגום > הסתרת מודולים ממילונים

levi
    משתתף
    הבעיה היא שאני כן רוצה שהמשתמשים יוכלו להחליף שפות בעמדה המקומית שלהם ולחסום את זה רק מהשרת.. האם יש פיתרון במצב כזה?
    esti levie
    משתתף
    בחברה שעבדתי בעבר, הייתה הודעה גדולה בשרת שחייבים להשאיר את הפריורטי באנגלית בסיום העבודה
    levi
    משתתף
    זה גם רעיון. איפה ההודעה הזאת הופיעה? מהפריוריטי? בדסקטופ של השרת? איפה בדיוק ואיך הוגדרה? אתה יודע?

תודה.

esti levie
    משתתף
    אני חושבת שהופיע על הדסקטופ של השרת.
    זה היה לדעתי תמונת הרקע שם
    yitzchok
    משתתף
    IL
    esti כתב:

לא נראה לי שאפשר לחסום מעבר שפה
    אבל אפשר להגביל מודולים לפי שפה
    אבל זה מתאים רק אם אתה מחפש פתרון גורף לכול המשתמשים.
    פשוט הסתיר את כל המודולים בשפה שאתה רוצה – המשתמש לא יוכל לעשות כלום ויחזור לשפה הרצויה

מנהל המערכת > מילונים > תרגום > הסתרת מודולים ממילונים

רעיון יפה.
    חשבתי להשתמש בו עד שהבנתי על מה שמדובר. הרי כפי שכתבת זה לא יבטל את השפה כאופציה.
    אצלנו העיצובים שלנו הם באנגלית בריטית. לא טרחנו לתחזק בתוך הסביבה של אנגלית אמריקאית (למרות הבריטית יורשת מאמריקאית).
    לפעמים משתמש מחליף שפה ובוחר אמריקאית ואנחנו מקבלים תמונה ש"משהו לא טוב כאן". אם נסתיר את כל הישוית נקבל "אין כלום בתפריט". לא נראה לי שזה יקדם אותנו בהרבה…

בואו נקווה שמישהו יצליח יום אחד לשכנע לאשבלפריוריטי סופטוור (אני עדיין אומר אשבל, מה אכפת לי) להוסיף אופציה של חסימת שפה.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.