חשבון עסקה – רישום בפריוריטי

פורומים שימוש במערכת חשבון עסקה – רישום בפריוריטי

משתתף
    בוקר טוב,
    בפריורטי יש אופציה לקליטת חשבוניות עסקה.
    אבקש לקבל הסבר בשנוא, כיצד זה עובד? האם אני קולטת את החשבונית עסקה והמע"מ נרשם בחשבון מעבר ( זמני ) עד לקבלת חשבונית מס? או שחשבונית העסקה נקלטת רק ההוצאה ללא המע"מ ואז איך אני מתנהלת כאשר מגיעה חשבונית המס?
    אשמח לקבל כל מידע לגבי התנהלות חשבונית עסקה בפריוטי והסברים בנושא.
    בתודה מראש 🙂
    XXX
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • Replies
    Xxx
    משתתף
    האם אף אחד לא יודע כיצד רושמים את חשבונית העסקה בפריוריטי? אשמח מאוד לעזרה בנושא. בבקשה
    yitzchok
    משתתף
    IL
    את מתכוונת לחשבונית עסקה של ספק?

כך חשבתי בהתחלה, ואז דמיינתי שהתכוונת להוצאת חשבונית עסקה, אבל אני שוב חושב שאני הבנתי נכון אז.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    YairM
    משתתף
    מע"מ חשבונית עסקה לא נכלל בדוחות מע"מ,כי התנועה שלה לא נרשמת לספרים בשלב זה.
    תהליך העבודה הוא כזה:
    ראשית צריך לסמן את הספק כשולח חשבונית עסקה,מקלידים חשבונית עסקה בהתאם לחשבונית ששלח הספק,לאחר מכן מכינים תשלום המבוסס על חשבונית העסקה,לאחר שהספק יקבל את התשלום הוא ישלח חשבונית מס,את חשבונית המס קולטים כחשבונית ספק,ולאחר מכן מבצעים ניתוח כרטיסים ומתאימים בין התשלום שנעשה קודם לבין חשבונית הספק.
    yaron
    משתתף
    ולהוציא דרישת תשלום ללקוח?
    יש דרך להפוך חשבונית עסקה לחשבונית מרכזת לאחר שהלקוח משלם?
    YairM
    משתתף
    על מנת לעבוד עם חשבונית עסקה ללקוח,צריך להיוועץ עם רואה החשבון,כיוון שנדרש לשנות קבוע כספים לעבודה על בסיס מזומן.

עד כמה שזכור לי דיברו על אפשרות כזו של הכנת חשבונית מרכזת ללקוח על סמך חשבונית עסקה בגרסאות 16+,לא יצא לי לבדוק אם אכן בעידכוני גרסה זה גם בוצע בפועל.

tatianap
    משתתף
    שלום,

האם ניתן ליצור תשלום על סמך חשבונית עסקה גם בהעברה בנקאית או רק ממסך תשלום בהמחאות?

את המסך בן "סימון חשבוניות עסקה" מצאתי רק במסך של תשלום בהמחאות.

תודה מראש.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 שנים, 8 חודשים ע"י tatianap.
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.