חשבונית מרכזת

פורומים שימוש במערכת חשבונית מרכזת

משתתף
    שלום לכולם
    אני מנסה להפיק חשבונית מרכזת ללקוח דרך כספים <> חשבוניות מרכזות .
    בחלון שנפתח קישרתי תעודת משלוח וכאשר ניסיתי לסגור את החשבונית ע"י הפעלה ישירה של סגירת חשבונית המע' התריעה שלא ניתן לסגור את החשבונית כי לא הוגדרה תקופה כספית אז נכנסתי למסך שנות כספים הגדרתי שנת כספים ואח"כ פתיחת תקופה .
    בניסיון השני לסגירת החשבונית המע' התריעה "התקופה הכספית בה אמורה להירשם פקודת היומן של החשבונית טרם נפתחה ".
    איך אני אמורה להמשיך מכאן ?
    תודה
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    היי סוניה,

ראשית, ברכות על השיפור בניסוח שלך. כבר בקריאה הראשונה הכל מובן.

מה שעשית זה בדיוק בכיוון הנכון. את צריכה להמשיך להריץ את פתיחת תקופה. מה שביצעת לפני כן פתח לך רק את התקופה הראשונה. כל הרצה של התוכנית פותחת תקופה נוספת. בכל הרצה מקבלים הודעה על מספר התקופה שנפתחה.
    בהנחה שבשנת הכספים הנוכחית הוגדרו 12 תקופות כספיות (אחת לכל חודש), את ממשיכה לפתוח תקופות עד שתגיעי למספר החודש שעליו רשמת את החשבונית. אחר-כך נסי לסגור את החשבונית.

שאלה:
    האם יש לך רקע בכספים והנהלת חשבונות?
    אם לא, התקדמי מאוד לאט עם הנושא. זה מודול מאוד מורכב עבור משתמשים בעלי חוסר רקע בנושא.
    בהצלחה.

אלון.

סוניה
    משתתף
    היי אלון,
    המשכתי להריץ את התוכנית פתיחת תקופה ולאחר מכן סגרתי את החשבונית וזה עבד.
    לשאלתך אין לי רקע בכספים ובהנהלת חשבונות וזה מאוד קשה לי . לגבי החשבונית טרם למדנו את הנושא הזה אבל רציתי לנסות ובעזרתך הצלחתי.

בנוסף יש לי שאלה לגבי אתחול הנה"ח :
    איך אני אמורה להגדיר את ההגדרות הבאות במע':
    1. החברה מקבלת תקבולים מלקוחות בכרטיסי אשראי ויזה וישראכרט.
    ניסיתי :
    כספים > תחזוקת כספים > הגדרות כספים > טבלאות כספים > אמצעי תשלום: בחלון זה הגדרתי ויזה + ישראכרט סימנתי V בעמודה כרטיס אשראי ובעמודה מותר סכום שלילי , בעמודה קוד קופה/בנק אשראי / בחרתי בהתאם חשבון חברת האשראי ויזה וישראכרט .את חברת האשראי הגדרתי במסך חברות אשראי .

2. בתשלום בויזה לקוחות יכולים לשלם בתשלומים מ 1-10 או בקרדיט .
    עברתי למסך בן תנאי תשלום לכרטיס אשראי פעמיים F6 בשדה קוד ואז עברתי למסך תנאי תשלום הגדרתי את התנאי וסימנתי סוג אשראי תשלומים אני לא יודעת אם זה נכון כי שם רק 8 תשלומים .
    אין לי אפשרות לבחור עד 10 תשלומים וגם בעמודה הזו סוג אשראי אם אני מקישה F6 פעמיים לא נפתח חלון . האם צריך להגדיר חוק עסקי ??

3. בתשלום בישראכרט לקוחות יכולים לשלם רק בקרדיט
    וגם בעת קבלת כסף מלקוחות בכרטיסי אשראי תנועת היומן צריכה להירשם מול חשבון חברת האשראי. הגדרתי בעמודה קוד קופה / בנק אשראי

מודה מראש על העזרה וגם אשמח לקבל הסבר על סוגי כרטיסי אשראי קרדיט ..
    סוניה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.