טריגר שליחת מייל בסיום הזמנת לקוח

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי טריגר שליחת מייל בסיום הזמנת לקוח

משתתף
    האם יש דרך בעת סיום מילוי הזמנת לקוח, להפעיל טריגר לשליחת מייל שתוכנו מורכב מהמידע שנמצא בהזמנה?

אם לא קיימת דרך מובנית לעשות זאת. האם יש אינטגרציה עם מוצר אחר לעשות זאת?

או אולי קיים hook שאפשר להירשם אליו ולכתוב סקריפט באופן עצמאי?

תודה מראש.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    שבוע טוב

סתם מחשבות על רגל אחת:

המצב של "סיום מילוי הזמנת רכש" זה דבר שקשה לזהות אוטומטית. לכן טבעי להשתמש בשינוי סטטוס לסמן זאת.

אם כבר אפשר להעזר ב-BPM.

שם יש אפשרות להגדיר שליחת מייל, אבל אני לא חושב שיש דרך שם לקבוע שבגוף המייל יהיו פרטים מתוך פירוט ההזמנה. כן ניתן לציין פרטים מהכותרת, אולי זה יספיק. כן אפשר לצרף למייל כזה "הדפסה" של ההזמנה, או תעודה קיימת או תעודה מותאמת (פיתוח פרטי) עם אילו פרטים שתרצו (אם לא קיימים בסטנדרט).

אם תרצו להעזר בכלי חיצוני (אינני מכיר משהו ספציפי) אז הייתי חושב ששימוש ב-WSCLIENT (אם אני זוכר את השם נכון) יכול להיות הדרך המודרנית לעשות זאת, ואז אני מאמין שניתן יהיה לתת חיווי למשתמש במידה והפניה למערכת החיצונית נכשלה, או לשים את ההזמנה באיזה תור לעיבוד חוזר (בעזרת משהו מתוזמן).

קיימת עוד אפשרות:

בניית פרוצדורה פרטי שתרוץ מהמתזמן ושתדגם עבור הזמנות חדשות כאלה (אולי אלה שבסטטוס נתון ולאחר העיבוד תעביר שוב את הסטטוס) ותיצור בעצמה מייל אם איזה תוכן שתרצו בעזרת ממשך מסכי למסך שליחת דואר אלקטרוני והפעלת הפרוצדורה של שליחה.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    NoamN
    משתתף
    none
    הדרך הכי פשוטה תהיה להגדיר חוק במסך BPM אשר מופעל כאשר הזמנה מגיעה אל הסטטוס הרצוי. אפשר לבחור אל מי לשלוח את המכתב (מישהו קבוע או בהתאם לערך באחד מכמה שדות), ניתן להעביר קישור חם אל ההזמנה או אפילו לכלול דו"ח הדפסת הזמנה.

במסך ה-BPM, מבצעים לחיצה ימנית על הסטטוס הרצוי ובוחרים "חוקים" מהתפריט שנפתח.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.