יצירת גיל אוטמטית מתאריך לידה של לקוח

פורומים שימוש במערכת יצירת גיל אוטמטית מתאריך לידה של לקוח

משתתף
    שלום רב

אני מעוניין למלאות שדה בנתוני לקוח בתאריך לידה של הלקוח וסיווגו אוטמטית בכיתה מסויימת איך ניתן לבצע את זה ?

אני מנהל מעון שהלקוחות זה הילדים ואני צריך לקבל שיבוץ אוטומטי עי הגילאים וכן שאני יקבל אזהרה במקרה שכמות הילדים לדוגמא בגיל שנה מעל 40

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    לדעתי זה דבר שתחשב כשאתה צריך את זה, כחלק ממה שמחשב לך את השיבוץ.

בסופו של דבר מה שרלוונטי כאן זה החישוב של גיל/שנה מתוך תאריך הלידה. כל השאר (שיבוץ ואזהרה) מאוד תלוי באופן היישום שלי ולדעתי זה גדול עלינו במסגרת פורום.

יש פונקציות לתאריכים או זה יכול להיות עניין של חשבון תאריכים פשוט. בלי שנדע את הנוסחה שלך (במילים) אנחנו לא יכולים להציע נוסחה לתוכנה.

זה לפי שנה קלנדארי? הייתי מנחש שלא.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    eli goldberg
    משתתף
    החישוב מתבסס עפ תאריך לידה מ1.1 עד תאריך פתיחת שנה שזה 1.9 המרווח בין השנים קןבע את הכיתה

לדוגמא מ1.1-1.9 זה תינוק מי שנולד בשנה קודמת לזה זה פעוט ושנה קודמת זה בוגר

yitzchok
    משתתף
    IL
    יש לך מושג שם של שנת לימודים, לדוגמה ששנת הלימודים נקראת לפי השנה בה היא התחילה? או לפי שנה יהודית?

הייתי משייך כל ילד לשנת לימודים של שנת הלידה לפי הכללים שהזכרת ואז ניתן לקטלג כל ילד לפי ההפרש בין שנת לימודים נתון לשנת לימודים לידה של הילד. הרי אני לא חושב שחישוב ביחס לתאריך הנוכחי רלוונטי בכלל והגישה הזאת תתן אפילו לשמור חריגים על הלקוח (אם צריך לדוגמה משום מה להתייחס לילד מסוים כנולד בשנה לפני/אחרי)

yitzchok
    משתתף
    IL
    הנוסחה לנ"ל – לבדוק חודש לידה בעזרת פונקצית החודש (ראה sdk) ולפי זה לקחת את שנת הלידה או פלוס/מינוס אחד לפי הצורך.
מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.