ירידת שורה בהודעה שנשלחת למייל

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי ירידת שורה בהודעה שנשלחת למייל

משתתף
    הי,

פיתחתי פרוצדורה ששולחת תוכן למייל במקרים מסויימים.

הבעיה שיש הרבה מלל וזה מגיע נורא לא מסודר.

האם יש אפשרות לירידה שורה בMAILMSG שנשלח ?

ראיתי בSDK שיש אופציה להשתמש ב

<!–| priority:priform |–> כך שזה אמור ללהכתב במסך האב של ההודעה ובמסך בן לרשום את התוכן במבנה HTML אך ללא הצלחה.

אודה לעזרתכם 🙂

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    קל לפספס אבל כתוב שם למה לא הצלחת:

Note: This feature does not support output of bi-directional languages such as Hebrew and Arabic.

מלבד זאת, שלא רלוונטית, אני לא חושב שיש דרך לשלוט על שבירת השורות כששולחים בעזרת MAILMSG.

אם שייך, אפשר לבצע תהליך יותר מורכב ויותר כבד כי דורש הפעלת ממשק ועוד תוכנה, וזה לאחר הכנת תוכן ההודעה בתוך שורות של 68 תווים, דבר שלא תמיד פשוט.

נעם כתב פעם על איך שולחים: Sending complex emails via Priority

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    ZOZIT
    משתתף
    כן באמת פספסתי את זה,

תודה רבה!

assaf
    משתתף
    רק לי זה נראה הזוי שבשנת 2023 מערכת פריוריטי לא תומכת בפעולה כל כך פשוטה ונחוצה כמו שליחת הודעת מייל בצורה פשוטה ועם אפשרות לשלוט על התוכן והעיצוב?
    babun
    משתתף
    לאחר בקשת סליחה, ורק מכיוון ששאלת אז אני מרשה לעצמי…

דווקא לי נשמע הזוי ב 2023 להשתמש במערכת erp בתור תוכנה לשליחת הודעות דואר אלקטרוני.

לדעתי הטכניקה המקובלת היא להשתמש בספקי שליחת דואר אלקטרוני, בונים שם templates ופונים אליהם ב api עם הנתונים והם שולחים

babun
    משתתף

לגופה של שאלה אפשר לנסות לשלוח דואר אלקטרוני עם קובץ, את ההודעה משאירים ריקה ואז הקובץ המצורף עובר להיות תוכן המייל.

יש דוגמא בפרוצדורה סטנדרטית שנקראת "שליחת הזמנה לפורטל תשלומים" שם הם משתמשים עם template שהכינו ועושים replace  למילים שמעוניינים ושולחים..

בהצלחה!!!

assaf
    משתתף
    אני מתכוון שזה מרגיז שאין תמיכה בסיסית ב-HTML למיילים בעברית.

זה ברור שאפשר עם template ושירות חיצוני, אבל לפעמים מדובר במיילים פשוטים, לא בשביל כל דבר צריך אינטגרציה ופיתוח.

חג שמח

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.