לאחר שדרוג לגרסא 19 – הפעלה ישירה (בפיתוח פרטי) שלא פועלת

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי לאחר שדרוג לגרסא 19 – הפעלה ישירה (בפיתוח פרטי) שלא פועלת

משתתף
    לאחרונה בוצע עדכון גרסה לפריוריטי (ל-19), ולאחר העדכון התברר שיש הפעלה ישירה (בפיתוח פרטי) שלא פועלת אצל משתמשים רגילים אך במשתמש המנהל היא כן עובדת (כאשר לוחצים על הכפתור של ההפעלה משאר היוזרים (שאינם תחת TABULA) – לא קורה כלום).
    • הדיון הזה עודכן לפני 4 שנים, 8 חודשים ע״ירועי.
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • Replies
    yitzchok
    משתתף
    IL
    אני חושב שהשאלה כללית מדי לאפשר לנו לעזור

היית צריך לעבור על מה קורה בפרוצדורה ולהבין מה גורם לכך אצל משתמשים רגילים ולא אצל משתמש-על. ואז אולי אפשר יהיה להבין למה יש שינוי בגרסה החדשה.

אחרת השאלה היא בעצם: מה *כל* השינויים מהגרסה הקודמת (איזו?) ל-19 כדי שאחשוב על מה אולי הסיבה… כאילו אנחנו יודעים

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    רועי
    משתתף

yitzchok: אני חושב שהשאלה כללית מדי לאפשר לנו לעזור

היית צריך לעבור על מה קורה בפרוצדורה ולהבין מה גורם לכך אצל משתמשים רגילים ולא אצל משתמש-על. ואז אולי אפשר יהיה להבין למה יש שינוי בגרסה החדשה.

אחרת השאלה היא בעצם: מה *כל* השינויים מהגרסה הקודמת (איזו?) ל-19 כדי שאחשוב על מה אולי הסיבה… כאילו אנחנו יודעים

מדובר על פרוצדורה מועתקת של הדפסת תעודת משלוח, עם שינויים מינוריים מהפרוצדורה המקורית. יש בה את השלבים שישנם בפרוצדורה המקורית, הרשאות אמורות להיות כמו במקורית, והיא עבדה כשורה כ-15 שנה!

yitzchok
    משתתף
    IL
    ועשיתם השוואה לאחר השדרוג שנשארים רק אותם שינויים מינוריים בין הסטנדרטית והעותק? זאת אומרת דאגתם להעביר לעותק את כל השינויים שהיו בפרוצדורה הסטנדרטית?

אם לא תתחיל בזה. תעשה DUMP של הפרוצדורות בעזרת WINDBI ותשווה.

[ בבקשה לא לשלוח הודעות פרטיות במערכת - אני לא קורא אותן ]
    NoamN
    משתתף
    none
    האם בדקת את ההרשאות? נוכחתי לדעת שמשתמשים אינם מקבלים הרשאה לתצורה חדשה של מסמך HTML למרות שיש להם הרשאה למסמך באופן כללי. אולי משהו דומה קרה כאן.

כתבת: "הרשאות אמורות להיות כמו במקורית"  (דגש שלי). יש בכך רמז שההרשאות לא נבדקו.

רועי
    משתתף

NoamN: האם בדקת את ההרשאות? נוכחתי לדעת שמשתמשים אינם מקבלים הרשאה לתצורה חדשה של מסמך HTML למרות שיש להם הרשאה למסמך באופן כללי. אולי משהו דומה קרה כאן.

כתבת: "הרשאות אמורות להיות כמו במקורית"  (דגש שלי). יש בכך רמז שההרשאות לא נבדקו.

רא צילום מסך:

https://drive.google.com/file/d/1nwv_m1fPdgIPD_VN1cGMRI0eAz5S9DqC/view?usp=sharing

על פניו ישנן הרשאות למשתמש "ייצור". אך עדיין לא קורה דבר כשבוחרים להפעיל את ההדפסה.

roni
    משתתף
    היי

גם אצלנו קרה ,לא עובד עם לחיצה עם עכבר, כן עובד דרך לחיצה על CTRL+F5

פריוריטי התחברו, מצאו מה התקלה (שלהם ) ואמרו להחליף קבצי  BIN.95

– דבר שלא עשינו אז לא יודע אם באמת פתר את הבעיה

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.