לוח קריאות שירות פעילות

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי לוח קריאות שירות פעילות

כמו למשל אתר הלקוח,אסמכתאות,תאריך פתיחת התעודה
    מריוס
מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • Replies
    מארק
    משתתף
    none
    יש לך ZOOM או PRIORITY ?
    פריוריטי
    מארק
    משתתף
    none
    את מדבר על פרוצדורה TECHDIARYGNT3 או על הדפסה כלשהי?
    Lior
    מנהל בפורום
    הי,
    אני חושב שכוונת המשורר היא לעמודות נוספות במסך.

1. האם יש לך נסיון בעבודה עם מחולל המסכים ?
    2. עבור כל עמודה שאתה רוצה להוסיף למסך רשום בבקשה מה הקשר שלה לקריאה ואיפה בדיוק אתה רוצה לראות אותה במסך

אין לי נסיון במחולל
    הייתי רוצה להוסיף ללקוח לתצוגה של לוח קריאות פעילות תצוגה של :
    אתר לקוח
    פרטים שבלשונית אסמכתאות
    וסוג השירות בלשונית סוג השירות
    תודה
    מריוס
    Lior
    מנהל בפורום
    הכנות:
    אני ממליץ לך בחום רב לבצע את הכל על מערכת פיתוח צדדית ואח"כ להכין קובץ עדכון ולהריץ בשרת האמיתי או לחילופין להעתיק את המסך הזה ולעבוד על העותק שלו – חצי משפט על העתקות מסכים: מותר להעתיק רק מסכים שהם לקריאה בלבד!!. אנמק בהזדמנות אחרת.

1. מהתפריט הראשי בחר כלים>הפעלת ישות. בחלון שנפתח רשום WINPROC -P COPYFORM
    בקלט רשום בחר את מסך המקור, בחר שם למסך היעד עם קידומת לפי אורך הקידומת שמוגדר אצלך במערכת. אם אתה לא יודע מה מוגדר הקידומת היא בת 3 תוים וקו תחתון. לפני האישור תעתיק את שם המסך החדש לשליפה מהירה שלו אח"כ

2. פתח את מחולל המסכים ב מנהל המערכת > מחוללים > מסכים > מחולל מסכים ושלוף את המסך החדש

3. רד למסך הבן עמודות המסך, פתח שורה חדשה ותכניס את הערכים הבאים:
    עמודת מסך: DESTCODE , עמודת טבלה: DESTCODE, שם טבלה: DOCUMENTS, מיקום: לא משנה, הסתרת עמודה: לסמן, עמודת חיתוך: DESTCODE, טבלת חיתוך DESTCODES
    זה מקשר את טבלת האתרים למסך – את הקישור אתה יכול לראות במסך קריאות שירות).

4. תכניס שורה חדשה עמודת מסך: CODE , עמודת טבלה: CODE, שם טבלה: DESTCODES, מיקום איפה שבא לך למקם את קוד האתר

5 תכניס שורה חדשה עמודת מסך: CODEDES , עמודת טבלה: CODEDES , שם טבלה: DESTCODES, מיקום איפה שבא לך למקם את תיאור האתר(בדרך כלל ליד הקוד)

אחרי שתצליח להוסיף את האתר, נעבור לשתי העמודות האחרות

תעלה חזרה למסך האב ותריץ את ההפעלה הישירה להכנת המסך. אם ההכנה הסתיימה בהצלחה תריץ אותו על ידי ההפעלה הישירה להרצת מסך. אם לא, שלח את השגיאות בפורום

אני מעביר את השרשור לפורום הפיתוח

בהצלחה

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.