מבנה חיוב בשימוש ב-API

פורומים אפיון ופיתוח פריוריטי מבנה חיוב בשימוש ב-API

אורח
    שלום חברים וסליחה מראש אם נדמה שאני לא ממש יודע על מה אני מדבר… זה כי אני באמת לא יודע על מה אני מדבר.

אנו עומדים לקראת פיתוח אתר חדש, כאשר על האתר "לדבר" עם הפריוריטי, לצורך בדיקות מלאי, הפקת הצעות מחיר והזמנות.
    נתבקשנו ע"י מפתחי האתר לבדוק אפשרות של עבודה מול ה-API של פריוריטי ולהבניות את מבנה העלויות.
    נאמר לנו שיש חיוב חודשי קבוע לכל 10,000 שורות / טרנזקציות (או כל כמות אחרת שנראה), רק שאנו לא מצליחים לקבל תשובה ברורה – מה נחשב שורה?

נשמח ללמוד מחוכמת ההמונים.

מוצגות 15 תגובות – 16 עד 30 (מתוך 32 סה״כ)
  • Replies
    PriorityDev
    משתתף
    IL
    אמיתי כתב:

למען האמת, אני מעריך שזה בדיוק מה שאנו עושים.
    ישנו גורם אחד אצלנו שנוגע בזה, וזה גם העקב אכילס שלנו – צוואר בקבוק מטורף ולא מצליחים לעשות כלום.

אם יש לך חשש שזה מה שקורה אצלכם – חייבים דחוף להזמין מקצוען בפיתוח פריוריטי שיבדוק את הנושא במקום.
    אל תסתמך על פורומים.

PriorityDev
    משתתף
    IL
    בן שטרית כתב:

עדין מבחינה משפטית זה נשמע מעניין, במקרה גם, בוגר החוג למשפטים של בר אילן, בכל אופן לגבי ה etl תראה את הלינק הזה תוכל ללמוד על השוני המהותי בין bi לתצוגת נתונים וכו מול מניפולציות יקרות ולחקור מבנה הנתונים בטבלאות השונות כולל אפשרות לטיוב ה מבני הנתונים ולמידה הקשרים erd מה שלא ניתן לעשות ב bi https://www.google.co.il/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.ibm.com/support/knowledgecenter/en/SS4QMC_9.5.0/com.ibm.help.sbi.install.doc/installation/ETL_tool.html&ved=2ahUKEwjlqvTRgqbdAhVMhiwKHaqlBWoQFjABegQIBxAB&usg=AOvVaw37ihnIzVWED2iQLnwBL-rG

1. אם מישהו ינצח את פריוריטי סופטוור משפטית לגבי הממשקים – אני כלקוח רק אשמח.
    בינתיים זה לא קרה וצריך להגיד את הדברים כמו שהם עובדים עכשיו ולא להטעות לקוחות.

2. ETL הוא חלק מתחום ה-BI, בכל BI חייבים את שלב ה-ETL.
    ו-ETL בעיקרו מעביר נתונים בין בסיסי (או מחסני) הנתונים.
    וזה כתוב גם בלינק שנתת:
    It facilitates the extraction, transformation, and loading of application-specific data from the source database into the target data warehouse
    אף אחד לא "לומד" ולא "חוקר" ע"י ה-ETL.
    זה כלי למפתחים.
    המשתמשים הסופיים בכלל לא רואים אותו.

אלמוני
    אורח
    אם יש לכם משהוא שעשה את זה והמערכת עובדת שמור עליו אין הרבה כאלו …..

אני לא מאמין שבאמת אתה לוקח מידע מפורומים אלה רק לשמוע את אלו שיצא להם לגעת ונסיון שלהם , בטח כאשר מדובר בסכום לא מבוטל של כסף ומערכת שבדרך כלל הינה ליבת העסק .

PriorityDev
    משתתף
    IL
    בן שטרית כתב:

אם יש לכם משהוא שעשה את זה והמערכת עובדת שמור עליו אין הרבה כאלו …..

אם יש בארגון מישהו שכותב ישירות לטבלאות סטנדרטיות :woohoo: – לא צריך לשמור עליו, צריך להישמר ממנו :dry: .

יש בשוק די הרבה מקצועני פריורטי, צריך רק לדעת לשלם להם טוב ולא לחפש פתרונות זולים.

אלמוני
    אורח
    1. כמו שכבר אמרתי לכם במענה הקודם יש יותר מאחד שניצח – חברת מרכז העתקות … קיבל לפי החוזה שחתמו איתו למרות שניסו לחייב אותו על מה שעבר 10 טרנזקציות ביום ….

2.אני מכיר חברה קטנה , מאוד קטנה , שרכשה את ETL של IBM וזה היה רק אבל רק כדי ללמוד על מסד הנתונים ,מה שרכיב BI ללא יכולת של ETL (שזה הרוב אם לא כולם ) לא יכולים לספק במקרה פיתחתי על הכלי הזה בשביל לטייב נתונים וללמוד על המסדי הנתונים השונים וזה באמת כתוב בלינק .
    אף אחד לא משלם על כלי של IBM בשביל לעושת דוחות ב BI זה לא יצדיק שום ROI אך שלא תסבוב את הגלגל ברור שרק ע"י כלים כאלו תוכל ללמוד על מבנה ה ERD של פריורטי אלה אם יש לך קשר ישיר לגרישה וחבריו (ולא נראה לי שהוא יתן לך את התצורה של מסד הנתונים)ובמקרה יתנו לך את נייר העובדה שלהם משנת 88 ,

המשתמשים הסופים גם את ה BI הטובים לא רואים אלה מקבלים דשבורד מוכן שמטמיע כזה או אחר בנה להם דוחות מוכנים מראש עם פילטרים ועוד תצורות .

נ.ב החברה הקטנה זה חברת חשמל לישראל עשו הסבה ממערכות שונות ומבוזרות וסוגי מסדי נתונים מאוד גדולים ושונים ל GIS מול אורקל .

PriorityDev
    משתתף
    IL
    בן שטרית כתב:

1. כמו שכבר אמרתי לכם במענה הקודם יש יותר מאחד שניצח – חברת מרכז העתקות … קיבל לפי החוזה שחתמו איתו למרות שניסו לחייב אותו על מה שעבר 10 טרנזקציות ביום ….

הממשקים התחילו לפעול אחרי שעלו ל-18?

PriorityDev
    משתתף
    IL
    אלמוני
    אורח
    מצחיק, מי שלא מכיר את גרישה אז לא ראה את הערות שכתב בקוד בתוך הפריורטי מוזר…..
    אלמוני
    אורח
    מיכאל, לא יודע מטעם מי אתה כותב אבל כלי etl אתה לא מכיר… זה ברור אולי אתה יודע bi וזה גם מוטל בספק מאחר ולא ראיתי אותך מתייחס ל erd של פריורטי תוכל להחכים אותנו וללמד על מבנה הטבלאות כאחד שעובד פריורטי 15-20 שנה? תן לנו מניסיונך אני רק 4 שנים בכלי וכמעט בטוח שיכול ללמד אותך כמה דברים על הטבלאות אחרת לא הייתה אומר או כותב דברים שלצערי כנראה אתה לא מבין בהם, כאחד בוגר במסלול הקשה והארוך של מדעי המחשב אני מרשה לעצמי לכתוב לך זאת
    אלמוני
    אורח
    זה הנקודה הרבה טובים באמת אין יש הרבה חמדנות לא יכול להיות שאחד שעבד בבת התוכנה ולמד כלכלה או תחום לא הנדסי בתחום מדעי המחשב יקבל כל כך הרבה כסף עבור פיתוח אנו לוקחים מחיר כמו פיתוח אמתי במערכות שבונים מאפס כ 160-180 ש"ח ולא 250 עם תחזוקה…. לכל החיים זה מודל מדהים ונוח לבעלי המניות אך לא ללקוחות ששוקלים פעמיים אם להכנס לכלי הזה, אני יכול לספק רשימה לא קטנה של שמות חברית מהגדולות במשק שעבדנו עבורם ותקינו מומחים.. בתחום שאפילו את נירמול חוקי קוד לא מכרים… מצחיק
    PriorityDev
    משתתף
    IL
    PriorityDev
    משתתף
    IL
    אלמוני
    אורח
    חיחיחיחיחיחיחיח ,

מיכאל היקר , אתה אולי 10 שנים בפורם וכנראה מאוד מלומד בתחום ה BI תוכל להראות לנו עבודה אחת או אולי אזה שאילתה יפה שרשמת אולי את חוקי קוד (קח את הזמן חפש בויקפדיה אני רואה שאתה לומד משם הרבה זה טוב ….)

בו נסיים את הדו שיח אני כבר הבנתי מכמה טלפונים שקבלתי מאלו שרצו להבין באמת אך הדברים עובדים ואף החלפנו אלו פרטים , זה רק עזר לי תודה .

רק לסיכום לטובת אלו שכן רוצים לחסוך ולא לשלם מופרז בטח לא לאחד שכנראה "כותב קוד"
    במערכות BI וחושב שמבין במסדי הנתונים ו או בממשקים , ממרומי 10 שנים בפורם , אומר לך כאחד שבקושי 4 שנים מכיר את הפריוטי , ללקוח הסופי מעניין דבר אחד כמה יעלה לו הפיתוח ואם אתה חושב שבדרך שלך זה יחסוך לו כסף אתה טועה , את זה רואים בסופו של יום בכמות העבודה וההזמנות .
    ועוד משהוא קטן , אין צורך לקיים שיחה אני למד שאתה לא מכיר את הסביבה שאתה עובד בה מדלג על ההבנות העיקריות של מבני נתונים , לא מבין בכללי מסדי הנתונים ורוצה לתת הסברים על BI / ETL אתה בטוח שיש לך לקוחות בתחום הדוחות ו יעול מסדי הנתונים ? (אתה לא חייב לענות ) , אני האמת כבר לא מציע לך , פשוט תעשה מה שאתה יודע טוב, תעבור על הויקיפדיה .

בהצלחה

PriorityDev
    משתתף
    IL
    אלמוני
    אורח
    אתה מתכוון שחוסר הידע שלך גרם להם להבין למי כדאי ללכת או לפנות לשרותי תוכנה …. ובמקרה שלך בבקשה תמשיך כל מילה לא מיותרת בכלל , שוב תודה תודה תודה

בברכה

נ.ב
    שמור את המספר שלי כשתגרום נזק למשהוא תמיד אני אשמח לעזור לך , חינם…….
    אם יש לך עוד קישורים של ויקיפדיה שכתבת או שכתבת אני ישמח לקרוא אותם תשלח לי

בברכת מועדים לשמחה .

מוצגות 15 תגובות – 16 עד 30 (מתוך 32 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.