מדבקות העץ מוצר

פורומים שימוש במערכת מדבקות העץ מוצר

מדבקות העץ מוצר :

אני כעת עוסק בפרויקט של הקמה/עדכון עצי מוצר

יש לי התלבטות האם להכניס את המדבקות לעץ המוצר .

יש סוגים שונים של מדבקות :
    מדבקות מיוחדות ללקוח . מדבקות " מוכנות " לפי פורמט שהלקוח הגדיר . לעתים הלקוח גם גם מספק אותם

מדבקות כלליות אשר בדר"כ מודבקות על אריזה עם פרטים על התכולה של האריזה  . יתכן גדלים שונים. בדר"כ מדבקות " לבנות " כשאר המידע  מודפס דרך דרך תוכנת מדבקות כגון ברטנדר

מדבקות כלליות " לבנות " כאשר הלקוח מגדיר את הפורמט

מאוד אודה על הסבר

איך רצוי להגדיר את המדבקות הנ"ל בפריוריטי  : מנופק לרשימת זווד ? כן ? לא ?

תודה רבה והמשך יום נעים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • Replies
    איציק ש.
    משתתף
    מדבקות הם פרט חשוב מאוד בעץ המוצר, אצלנו היו עוצרים ייצור אם אין מדבקות או שהיו צריכים להשקיע כח אדם נוסף בפירוק של המשטחים והדבקת מדבקות אחרי הייצור.
    את המדבקות מגדירים בעץ מוצר לפי היחס המתאים.
    לא משנה אם זה מודפס או לא, במידה וזה מסופק ע"י הלקוח , צריך לעשות תהליך קבלה מספק רגיל ולנפק אותם לרצפה.
    אני לא הייתי נכנס לנושא הריבון כי זה כבר מחוץ למספר העשרוני של הפריוריטי, הייתי מנפק אותו בניפוק לשימוש שוטף.
    השיטה שאני הכי אוהב זה BULK ולא לרשימת זווד, כמה שיותר אוטומטי.

בהצלחה בפרויקט.

היי איציק

תודה רבה 

אני לא הייתי נכנס לנושא הריבון כי זה כבר מחוץ למספר העשרוני של הפריוריטי  ?????????? לא ברור

האם תוכל להרחיב על השיקולים לניפוק לרשימת זווד או BULK

תודה רבה והמשך יום נעים

איציק ש.
    משתתף
    היי.
    הריבון של המדפסת שהוא בעצם דיו על סרט , בא באורך של 300 מטר בד"כ, הוא נמכר בגלילים ומתומחר כך, במידה ותרצה לגרוע לפי מדבקה תצטרך לעשות יחס המרה בין 70 ס"מ מדבקה מול הגליל, נראה לי מיותר, עדיף לעשות ניפוק לשימוש שוטף.
    עבודה עם ניפוק לרשימת זווד מחייב אותך לעשות לכל פקע תהליך של ניפוק למלאי רצפה, במקום זה BULK מאפשר לך להעביר לרצפה מאסה של מלאי לפי דרישות כוללות לכל הפקעות, מה שיישאר לעשות זה לעקוב אחרי המלאי הלא מקוזז במסכים הרלוונטיים.
    איציק שלום

תודה רבה . ההסברים  שלך עזרו לי מאוד

שבוע טוב 

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.