מדבקות פריוריטי דרך תוכנת barTender

פורומים שימוש במערכת מדבקות פריוריטי דרך תוכנת barTender

אורח
    הי, אני חדש בשימוש בפירוריטי
    רציתי לבצע הדפסת מדבקות דרך הפריוריטי

הישתמשתי במדריכים הזה (עמודים 134-136) והזה
    כדי לבצע את ההדפסה, עד כה ראיתי שבאמת אני מקבל שורורות בבמשטח עבודה להכנת מדבקות
    אבל בקובץ 1.txt שנימצא במיקום הזה C:\priority\bin.95\Bartender כפי שהורדך במדריך השני לא רואה שום שינוי

בנוסף , כרגע, אין לי מדפסת באמת ולכן אני "מדפיס ל PDF" אבל שאני מנסה לבצע הדפסת מדבקות אני מקבל את השגיאה "cant connect to local printer"(אבל אם אני מנסה להדפיס מה barTender עצמו זה עובד בסדר גמור) – היסתדרתי – מיסתבר שערכתי את הקובץ טאבולה הלא נכון

השאלה שלי כרגע העיקרית היא בעצם איך אני מחבר בין משתנים בברטנדר להדפסה בפריוריטי?היסתדרתי – מיסתבר שצריך לקרוא לתיקייה Bar Tender ולא Bartender ,אחרת הערכים לא מיתעדכנים

עריכה האם יש דרך להדפיס מדבקת אב ומדבקת בן על אותה פרוצדורה?
    למשל במסך הרכבות במחסנים אני רוצה להדפיס מדבקה אחת לאבא ומדבקה שונה לבן
    ואפילו לקחת משתנים ממסכים אחרים או לבצע פעולות תנאי(למשל רק כאשר הכמות הנידרשת במסך אב/בן גדולה ממספר מסויים, רק אז להוציא תעודה)

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • Replies
    snoof123
    משתתף
    אתה מנהל את החיבור בין המשתנים במדבקה עצמה.
    כאשר אתה החלטת שבפריוריטי נניח "מקט" נכנס לפרמטר 1 במשטח, אז אתה משתמש בFIELD1 בהתאמה מול קובץ הTXT מופרד טאבים שהגדרת לברטנדר.

לכל מדבקה יש את הפרמטרים שהגדרת לה, כאשר פרמטרים יכולים להיות בשימוש לצרכים שונים במדבקות שונות, אולם במקרה כזה צריך לוודא ניהול נכון של שימוש במקביל במשטח (לפי משתמש, או לפי חברה לא זוכר איך זה מתנהל שם).

אלמוני
    אורח
    האמת שהיסדרתי
    מיסתבר שצריך לקרוא לתיקייה Bar Tender ולא Bartender ,אחרת הערכים לא מיתעדכנים
    snoof123
    משתתף
    לא צפיתי את זה 🙂
    תודה על העדכון
    אלמוני
    אורח
    snoof123 כתב:

לא צפיתי את זה 🙂
    תודה על העדכון

ערכתי את השאלה המקורית עם שאלה המשך חדשה
    אשמח לעזרה!

snoof123
    משתתף
    בעיקרון אני משתמש בהדפסת מדבקות כאשר הפעלה ישירה שלי במסכים רלוונטיים מייצרת את הפרמטרים במשטח.
    ככה שטכנית אפשר לעשות את מה ששאלת.
    צריך פשוט להוציא את המידע למשטח המדבקות לפי הדרך שתרצה שיודפסו המדבקות.
    במקרה שלך, מדובר על שתי מדבקות שונות אני מניח (אחת לאבא אחת לבן), כלומר שאולי אתה צריך להפעיל תכנית בשני שלבים, מדפיסה אבא – מסיימת מכניסה למשטח ומפעילה את המדבקה הרלוונטית לבן.

טכנית אפשרי 🙂

אלמוני
    אורח
    אתה יכול לפרט קצת יותר איך עושים את הדברים האלו
    אלמוני
    אורח
    עדיין אין מספיק פרטים כדי לתת תשובה טובה, אבל …. אחד השדות במשטח העבודה קובע מה יהיה פורמט ההדפסה ("שם מדבקה"). מחברים את שם המדבקה בפריוריטי לתבנית מדבקה בברטנדר באמצעות המסך ניהול מלאי > הדפסת מדבקות > הגדרת מדבקות.

אפשר לכתוב פרוצדורה אשר מאכלסת את משטח העבודה בנתונים, כאשר לשורות האב יש סוג מדבקה אחד ולשורות הבן יש סוג מדבקה אחר. בעת ההדפסה, כל שורה תוכנס לתבנית המתאימה.

כל החוכמה תימצא בפרוצדורה שמאכלסת את משטח העבודה. כיון שהצרכים והנתונים יחודיים לחברה שלך, קשה לתת הסבר יותר מפורט.

אלמוני
    אורח
    לחבר למדבקה אני יודע

בעיקרון אני רוצה לקחת את המסך "הרכבות במסנים" להדפיס את השורה למדבקה אחת
    ולכל הבנים שלו(תת מסך, ניפוקים להרכבה) להדפיס במדבקה אחת אם הכמות בפועל מעל 20
    בנוסף במדבקת אב אני רוצה להוסיף את הרוויזיה(REV.) ממסך מהדורת מוצר

הייתי רוצה שכל התהליך הזה יהיה כמה שיותר אוטומאטי(לאחר ההגדרות הראשוניות כמובן)

עריכה: ליצור בסיסית פרודצורה אני יודע מהמדריך הראשון ששמתי בשאלה המקורית, אבל יותר מורכבת אני כבר לא יודע

אלמוני
    אורח
    אם אתה יודע איך לכתוב את הפרוצדורה (תוך כדי ציון מדבקה נפרדת לאב) אז מה השאלה שלך? הפרוצדורה צריכה להכניס שני סוגים של רשומה בתוך משטח עבודה: סוג אחד לאב עם מדבקה מסוימת, וסוג שני עבור הבנים עם מדבקה אחרת.
    אלמוני
    אורח
    אני לא יוצא איך ליצור את הפרוצדורה המתאימה
    התכוונתי לרשום שאני יודע לרשום פרוצדורה בסיסית מהמדריך
    snoof123
    משתתף
    אני הייתי ממליץ לפתח את זה עם מפתח מנוסה בתשלום.
    מניסיון שלי, ממליץ מאד על נעם שהגיב פה גם.
    לפחות שידריך אותך ויבנה לך תכנית ראשונה וממנה תוכל לעשות את השינויים המתאימים בהמשך, אבל לא הייתי מתחיל לפתח תכנית כזו בלי שאני יודע לפתח פריוריטי, יש כל מיני דברים קטנים שיכולים לפגוע בתקינות המידע בהמשך וצריך לדעת לשים לב אליהם.

אבל זה שיקולים שלך 🙂
    בהצלחה חבר

שלום

בסטנדרט לטבלה במשטח להכנת מדבקות, מוגדרים 20 שדות.

להדפסת מדבקה מסויימת נדרש לי יותר שדות, לכן הוספתי לטבלה/מסך עוד 5 שדות להכנסת נתונים שברצוני להעביר למדבקה.

הגדלתי גם בברטנדר ובקובץ המקשר VAR21-VAR25 ו FIELD21-FIELD25.

בעת הדפסה, 5 הנתונים שבשדות החדשים לא מגיעים להדפסה.

מה עלי לעשות שלא עשיתי ?

תודה

babun
    משתתף
    היי

זה לא אמור לעבוד כי יש שם תכנית מקומפלת שלוקחת נתונים מה DB לקובץ של המדבקה.

תכנית זו כמובן לא מכירה את העמודות החדשות שהוספת..

אבל לגופה של בעיה, יש מסך בן של משטח המדבקות שנותן להגדיר עוד פרמטרים

(פרמטרים 22 עד 100)

בהצלחה!!

RavivE
    משתתף
    שלום,

האם יש חוברת הדרכה לבניית מדבקה דרך בר טנדר ולקשר אותה לפריוריטי? התוכנה כבר מותקנת ומקושרת לפריוריטי, הבנייה עצמה של המדבקה לא עבד.

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.